İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Kursu tavsiyesinde bulunabilirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaslar ist avrupa yakasında egitimi kaliteli bir kurs arıyorum yaklasık 10 gundur arastırıyorum fakat birinin cok iyi dedigi kursa diger arkadasım cok kötü diyor. Sizin egitim aldıgınız ve tavsiye edebileceginiz kurs varmıdır?

winproxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilge Adam Bakırköy/Ebuzziya şubesini tavsiye ederim. Ben şuanda sistem uzmanlığı eğitimi almaktayım. Fakat ingilizce eğitmenlerinin kanada,ingiltere ve amerika vatandaşları olduklarını biliyorum ;)

mcoskun83

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İŞİM NEDENİYLE AYRILMAK ZORUNDA KALDIĞIM BİLGE ADAMDAN PARA YERİNE GEÇERLİ KART ALDIM KARTIN BEDELİ 1948 TL. BU KARTLA BU MİKTARI KARŞILAYARAK İSTEDİĞİNİZ EĞİTİMİ ALABİLİRSİNİZ. ACİL PARAYA İHTİYACIM OLDUĞUNDAN 1500 TL YE VERİYORUM BU KARTI TELEFON NUMARAM 0534 657 79 97

T

themaniac

Misafir
hocam ingilizce online kurs tavsiye ederim, facebook'ta ingilizce ogretmeni diye arattiginda bulabilirsin. yada Sinav Bilgisi seklinde arattir face sayfalarini 6.3K'lik bir sayfada admin. Saati 15TL ve on numara cok faydali.

linux12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kur arıyorsan iilk bakacağın speaking eğitimleri mesela infolang dil okullarında çok iyi bir speaking sınıfı kurulmuş diyaloğ için u şeklindemasası , multimedyaları buna özel ben çok beğendim bence gidip burayla görüşebilirsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5