İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ingilizce link ekleyerek para kazanma

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Immunity' Alıntı:
Bir üniversite öğrencisiyim ve benim gibi diğer üniversite öğrencilerine de çok daha iyi para kazanacağı bir imkanı sunmak istiyorum. Aradığım tek şey web programlamada ya da flashta kendini iyi yetiştirmiş bir BİREY olması. İyi iş çıkarana ayda minimum 1000 $ ı garanti ediyorum.

Ne tür bi iş? Bir işin süresi? 1 web sitesindeki kazanç? veya aylık kazanç? tam olarak açıklarmısın.. Her şeye açığım bu konuda...

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla bir 9000 lyric'i 100 milyona girdirmişti ama samimi arkadaşlarıydı siteyi seviyorlardı falanda...

Bu link ekletme işi saçma geldi hazır vardır kesin bi yerlerde db , millet sitesini eklicek yer ariyor. pr5 yap siteyi yaz yabancı forumlara falan fisman

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muzik Calar msn bıraktım. Genelde bilişim firmalarıyla çalışıyorum. Yaptığın iş neyse ona göre alırsın. Allaha şükür çok yoğunum, çalışma grubu kurmam gerekiyor. Birkaç İŞİNDE İYİ arkadaş msnden eklerse memnun olurum.
Saat hesabı değil, iş üzerinden çalışıyorum en kötü işten yaptığın iş ne olursa olsun 100 $ dan aşağı vermem. Emeğin hakkı neyse alırsın. Saygılar...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konu kapanmıştır..
bir arkadaşa verildi iş

ilginiz için teşekkürler. Kilitlenebilir konu Modlar tarafından

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi