İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Makale Yazarı Aranıyor

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba,

Titiz, huysuz, adil ve garantici kendime İyinet'ten İngilizce özgün makale yazarları arıyorum.

İyi derecede İngilizce: Anlaşılır, profesyonel ve seoya uygun bir İngilizceyle yazabilmek.

İş ahlakına sahip, iyi zamanlaması olan İngilizce makale yazar(lar)ı arıyorum.

Yazılacak Makalelerde Koşullar:
1. Tüm içerik özgün ve anlaşılır olmalı.
2. Teslim edilecek makaleler 1 yıl geçse bile hiçbir yerde dağıtılmamalı, satılmamalı, yayınlanmamalıdır.
3. Dil, akıcı, anlaşılır ve seoya uygun olmalı.
4. 250-300 sözcükten az olmamalı. Ancak boş yere tümceler de uzatılmamalı.
5. Noktalamalar doğru kullanılmalı.
6. Yazılacak makalenin konusunu ben belirleyeceğim. Büyük olasılıkla Internet/Bilgisayar üzerine olacak. Yazacak kişinin bu konuda bilgisi yoksa yol yordam gösteririm.
7. Makalelerin yayınlanacağı siteler deşifre edilmemeli, referans gösterilmemelidir. Kişi olarak beni referans gösterebilirsiniz.

Ücretlendirme:
Uzunluk ve kaliteye göre makale başı 1 veya 2 $. Yurtdışı taiwan, singapur piyasası 0.25 cent. Ek olarak bir iki tümcelik çevirilerimi ücretsiz yapmasını talep ederim.

Adet:
Getiri ve kalite durumuna göre değişir.

Ödeme:
Yöntem - 1: Paypal. makale tesliminde hemen.
Yöntem - 2: Her bankaya havale/eft, 50 $ birikince. Eğer masrafları ben üstlenirim derseniz teslimde hemen havale/eft.

Yazar Sayısı:
Talebe ve kaliteye göre değişir.

İletişim: İşlerim dolayısıyla sıklıkla İyinet'e giremiyorum. Msn adresi üzerinden görüşebiliriz: live [at] bnd.com.tr

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5