İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İNGİLİZCE ÖZEL DERS

gokhanenginar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Grammar (Dil bilgisi), Speaking (Konuşma), Writting (Yazma) ve Reading (Okuma), Listening (Dinleme) dersleri

İngilizce dil programı, videolarla Plazma TV den görsel eğitim.

Günde 3 saat, haftada 4 günlük ders programı ile toplamda 4 aylık eğitim süreci ve 192 saat ders.

Toplam ücret 1200 TL olup ücretler haftalık 75 TL olarak paylaştırılacaktır. İlk ödeme kurs başlamadan öncedir. Görsel eğitimler kursun 3. haftasından itibaren başlayacaktır. (İlk 2 hafta grammar eğitimi olacak ve bu sayede ilk önce cümle yapıları öğretilecek )

Toplam 192 saat ders 1200 TL ücret karşılığında… Dersin saat ücreti 6,25 TL dir. Bu rakam, normalde özel ders saat ücretlerinin 40 – 60 TL arasında olduğunu göz önünde bulundurduğunuzda oldukça uygun bir fiyattır. Ayrıca görsel ve işitsel materyallerin kulanılması da programı özel dersten çok daha etkili hale getirecektir.

Kurs niteliğinde olduğu için öğrencilerin gelmemesi durumunda dersin ertelenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Dört kişilik grup halinde verilecek derslere katılım konusunda sorumluluk tamamen öğrenciye aittir.

(isterseniz özeldn mesaj atıp facebook adresimi ekleyebilir ve güven açısından hakkımda daha fazla bilgi sahibi olabilir, detayları sorabilirsiniz)

Numara : 0539 239 37 62

http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-ozel-ders-verenler-yabanci-dil-ingilizce-kurs-158570155/detay/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5