İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ingilizce sayfa açsam?

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ingilizce bi sayfa açsam domain kötü olsa com,net,org filan olmasa bu siteye nasil ziyaretçi çekerim ? Nerden bulacağiz yabanci uyruklu eleman :)

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla yabancı uyruklu arkları bulursanız banada haber verin google'ı 4 döndüm bulamadım.. adamların bir iyinet, zirve100 ya da webservis gibi toplistleri yok herhalde :)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yabancı ziyaretçilerin siteye gelmesi daha kolay. iyinet ve zirve100'den çok fazla ziyaretçi gelmez. 1. siteye bile maksimum 300-400 kişi tıklar. yapacağınız siteyi özenli yapar ve google'a uyumlu hale getirirseniz ve yaptığınız sitedeki içerik aranan bir içerikse oldukça fazla ziyaretçi gelir. www.cristiano-ronaldo.org adresini yaptık, tüm ziyaretçisi google'dan geliyordu, şu anda 1500-2500 arasında değişiyor ziyaretçisi ama portekiz yarı finale çıktığı zaman günlük 10.000 tekili buldu.. google dışında tek destek yahoo'dan bir grup kurmak oldu, oradan da oldukca yogun kisi geldi. daha sonraları dmoz vb. başka yerlere de kayıt yaparak siteyi besledik. tabi birde sabır gerekiyor, ilk 1-2 ay 10-20 kişi ancak giriyordu.

W

wglinkmanager.com

Misafir
Google'da üst sıralarda yer almak?

google'da üst sıralarda yer almak istiyorsanız SEO firmalarına binlerce dolar ödemenize gerek yok.. Yöntemi bilmeniz yeterli... Ama biraz sabır gerekiyor...

Yapılması gerekenleri
SEO Guide adresinde 21 bölümde derledim...

Bu makaleyi okursanız türk webmasterları olarak bu alanda geç kalmayız...

Burada en önemli ve meşakatli olan "link popüliritenizi" artırmak....

bunun için benim kullandığım script sitemde mevcut.. W.G Link Exchange Manager.... Bu scriptle link değişimlerini çok hızlı ve kontrollü yapabiliyorsunuz... en güzel özelliği size link verenlerin sitelerini ziyaret etmeden sizin sitenize link verip vermediklerini kontrol edebilmeniz, ve kontrol panelinde yaptığınız değişiklliklerin anında yayına geçmesi...

Herkese kolay gelsin
http://www.wglinkmanager.com - SEO Araçları
http://www.winnergambler.com - vegas Rehberiniz
http://winner.hit-logo-ringtone.com - Melodiler, Java oyunlar, Resimler
http://winner.hot-cell.com - eg-zotik Cep Logo,Oyun ve Videolar

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim fikirlerim:
yabanci ziyaretci cekeceksen arkadaslarin dedigi gibi search engineleri ozellikle googleu dikkate alacaksin. Benzer sitelerle kontak kurup link degistireceksin. Yapacagin site bir ihtiyaci doldurmaliki ziyaretci gelsin. Bazi alanlar cok competetive artik. O alanlarda iyi bir yer edinmen seneler alir.
Eger kaliteli bir site yaparsan millet seni bulur korkma. Ondansonrada o ona soyler o ona sitene bir suru kisi gelir. Ama uzun surer bu.

Yada trafik satin alicaksin yada google adwords da filan ilan vereceksin.

Siteni dmoz.org a mutlaka ve mutlaka basvur, hatta birden cok kategoriye (ben bos zaman buldukca sitelerimi bir suru dmoz kategorisine ekliyorum, tabiki her zaman onaylanmiyor ama). Bir arkadasin bir sitesi dmozda tam 67 ayri kategoride var.

Yahooyada ekle. Yahoonun ticari kategorileri parali digerleri bedava, ama eklenmesi cok uzun suruyor.

Yani cok uyanik olacaksin. Rakiplerini takip edip onlar ne yapiryorsa yapicaksin. Her hareketin profesonel olcak.

Burda bazi uyeler var ingilizce sitesi olupta ziyaretcisi iyi olan (sticks gibi) onlara sor, onlar ne yapiyor? onlarin fikirlerini al.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi