İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ingilizce site gelirleri

H

Heryerdeyiz

Misafir
Bilgim olmadığından bu soruyu sordum cevap verip vermeniz veya bedava verip vermemeniz sizin tercihiniz...

G

guajira

Misafir
astraler' Alıntı:
Sizce ben bu bilgiyi burda bedava vermeli miyim?

Hayır bedavaya verme. Kullandığın her kelime için 0.99$ iste bence acayip para eder. Yol yolabildiğin kadar şu çömezi. Bu devirde kim kime bedava yardım ediyor değil mi güzel kardeşim. Hatta aklıma bi fikir geldi. Sen neden bi site açmıyorsun ki? Bu güzel fikirlerini ve sahip olduğun bilgileri sadece bu forumla sınırlama, tüm insanlığın hatta galaksinin hizmetine sun. Yattığın yerden sorulara cvp vererek 7 sülalene yetecek para kazanabilirsin. domain de hazır zaten, senin için ben aldım: www.astraler-abla.com e-mailini yazarsan şifresini yollarım. Ne şanslısın ya. Yanında bana da iş verirsin artık.

2. bi seçenekte mevcut tabi. sahip olduğunu iddia ettiğin bilgilerin turşusunu kurabilir, salamura yapabilir ya da konserve olarak kendine saklamaya devam edebilirsin.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira' Alıntı:
Hayır bedavaya verme. Kullandığın her kelime için 0.99$ iste bence acayip para eder. Yol yolabildiğin kadar şu çömezi. Bu devirde kim kime bedava yardım ediyor değil mi güzel kardeşim. Hatta aklıma bi fikir geldi. Sen neden bi site açmıyorsun ki? Bu güzel fikirlerini ve sahip olduğun bilgileri sadece bu forumla sınırlama, tüm insanlığın hatta galaksinin hizmetine sun. Yattığın yerden sorulara cvp vererek 7 sülalene yetecek para kazanabilirsin. domain de hazır zaten, senin için ben aldım: www.astraler-abla.com e-mailini yazarsan şifresini yollarım. Ne şanslısın ya. Yanında bana da iş verirsin artık.

2. bi seçenekte mevcut tabi. sahip olduğunu iddia ettiğin bilgilerin turşusunu kurabilir, salamura yapabilir ya da konserve olarak kendine saklamaya devam edebilirsin.
:)
Güldürdünya beni, teşekkürler..:)

Not: Bu arada abla değilim, abiniz oluyorum bugüne bugün.

G

guajira

Misafir
astraler' Alıntı:
:)
Güldürdünya beni, teşekkürler..:)

Not: Bu arada abla değilim, abiniz oluyorum bugüne bugün.

Allah allah. para falan da vermedim gülmen için nasıl oldu bu? (sinirden olmasın)

Bu arada kimin abisi olursan ol benim yanıma bile yaklaşma.

Bak ne diyecem sen iyisimi bir fiyat tarifesi belirle imzana koy. bundan sonra sana soru soracaklar bunun neye malolacağını önceden bilsin. Hatta PM yollacaklara 1 dolar ön ödeme yapmalarını söyle. değerli vaktini boşa harcamazsın böylece. ne demişler time is astraler :)

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@astraler - Ne kadar fiyatı? Zaten biliyorsam paramı geri alırım ama ;)

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SEO = Search Engine Optimization
Arama motolarında en iyi şekilde yer almak. Bunun için bir çok yöntem var, keywordler , meta tag lar, title v.s v.s.
Benim önerim , bu işi 20-30 $ a yapan firmalar var, ayrıca binlerce arama motorunada kaydediyorlar.
Bir cahil olarak bildiklerim bunlar:)

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden para istiyorum, çünkü bu ÇALIŞIYOR.İnterneti bir gez bakalım.Önce çalışan bir metot bulacaksın, bunu bedavaya bulacaksın, sonra yine bunun başarısını bedavaya test edeceksin.Sonra geleceksin ve diyeceksin ki, bak ben bunları bedava buldum, hadi bakalım şimdi sende bunu bana bedavaya ver.Bak o zaman sana bu metotları bedavaya veriririm.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.Onur.' Alıntı:
@astraler - Ne kadar fiyatı? Zaten biliyorsam paramı geri alırım ama ;)
Biliyorsan uygulardın, bana sitelerinin bir listesini verirsen şartını kabul edebilirim.Fiyatı tam olarak ne istediğine göre değişir.Özelde görüşebiliriz.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cahil arkadasim 20 dolara seo yapan ve bir suru arama motoruna kayıt yapan kullandığın firmaları yazarmısın bizde kullanalım?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5