İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce site..

C

constantine

Misafir
Site ingilizce diyelim ama ziyaretçi türk. Tıklama oranları düşükmü olur?

M

mavidusler

Misafir
Tıklama oranlarından öte bir çok sponsor site Türkiye'den gelen hitleri saymamaktadır. Google Adsense için söylüyorsan CPM oranı hakkında bir fikrim yok ama genel itibariyle Türk ziyaretçinin pek reklamları tıklama alışkanlığı yok.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabiki düşük olur. siz bilmediğiniz dillerdeki reklamlara tıklıyor musunuz ?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk ip'den yabancı reklama istediğiniz kadar tıklayın, oranlar düşük olacaktır.
Önemli olan yabancı site+yabancı hit. Çok kişi (ben de dahil) yabancı site + Türk ziyaretçi yöntemini daha önce test ettik. Sonuç=Hüsran
Yabancı site sadece adsense sistemine üye olduğunuz da çabuk onay almanızı sağlıyor.

C

constantine

Misafir
O zaman yurt dışından ziyaretçi çekmek gerekiyor :)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orası öylede yurtdışından ziyaretçi nasıl çekilecek?

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yolte' Alıntı:
Sitelere hit dağıtan sistemler var. Mesela bu sistemde adamlar 30dolara 10000 ziyaretçi göndermeyi vaadediyolar. Gerçi ne kdr doğrudur orası meçhul
Tavsiye etmem. Evet ziyaretçi geliyor ama, hangi boyutta popup açılarak.
Ben böyle en 200.000 ziyaretçi falan denedim ingilizce siteye. Türk ziyaretçisi hiç yoktu. Günlük 1 veya 2 tık oldu. Kökten zarar:)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu yabanci arama motorlarina sitemizi ücret karşigi ekleyen siteleri kullanan oldumu hiç eklettirsek bir verim alinabilirmi backlink sayisi artarmi en azindan ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5