İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ingilizce sitemi nasıl aktif edeceğim ?

Serifcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
1'er tane türkçe ve ingilizce fotoğraf sitem var. Bir aralar ingilizce siteme çok yükleniyordum ama bıraktım. Türkçe siteme yoğunlaştım şuan iyi bir yerde. Sormak istediğim ingilizce sitemi nasıl eskisi gibi aktif edebilirim ? Yabancı sitelerde tık fazla olduğu için hit çekmek istiyorum. Ücretsiz yapabileceğim neler önerirsiniz ?

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Site adresinizi verseydiniz siteniniz görünümüne ve tarzına göre öneride bulanabilirdim..

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Sitelerin Wp kullanmışsın ama tema sorunun var sanırım piyasada güzel temalar elden ele dolaşıyor ,benim için bir sitede görünüm çok önemlidir Şahsi fikrim

Herkezin düşüncesi farklı olabilir ama Wp bir kurulumda kullandığın bu tema seni ileri taşımakda zorlayabilir Paylaşımlarına baktım gerçekden farklı bir noktadan girmişsin buda seni farklı kılabilir, ingilizce olan sitende adsense reklamlarına rastladım.. Reklamları konuların içerisine sıkıştırırsan senin için daha faydalı olucaktır..

İyinetler..

Serifcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitelerin Wp kullanmışsın ama tema sorunun var sanırım piyasada güzel temalar elden ele dolaşıyor ,benim için bir sitede görünüm çok önemlidir Şahsi fikrim

Herkezin düşüncesi farklı olabilir ama Wp bir kurulumda kullandığın bu tema seni ileri taşımakda zorlayabilir Paylaşımlarına baktım gerçekden farklı bir noktadan girmişsin buda seni farklı kılabilir, ingilizce olan sitende adsense reklamlarına rastladım.. Reklamları konuların içerisine sıkıştırırsan senin için daha faydalı olucaktır..

İyinetler..

O zaman yazı içi reklam oluşturup koyuyorum. Peki hocam önerebileceğiniz tema var mı ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Domainin eski ve güzel bir domain iyi bir çalışma ile bir yerlere gelebilir. Site için düzenlemeler yapıldıktan sonra site dışı yapılabilecek en iyi şey bir kaç ingilizce Article yazıp, içine site linklerini gömüp, article sitelerine kaydetmek olacaktır.

Yapılabilecek bir kaç şey daha var;
- social bookmarking sitelerine linkinizi ekleyebilirsiniz (kaliteli olanları tercih edin digg gibi)
- microblogging kullanın twitter, tumbler, friend feed
- rss lerinizi rss dizinlerine ekleyin.
- ping araçlarını kullanın bulkping.com gibi
- blog commenting kullanın abartmadan
- tanıtım için video siteleri, doc sharing siteleri de kullanın
- google, yahoo, bing ve ask a sitemap ekleyin
- web 2.0 sitelerini kullanarak link wheel oluşturun
- kaliteli dizinlere kayıt yapın abartmadan
- profile backlink, signature posting kullanın

Seo da yeni gözde Guest Blogging dir. Bu konuda bir çalışma yaparsan seo açısından önemli olur.
Çalışmalar sistematik olmalıdır, hiç bir şeyde aşırıya kaçılmamalıdır. Ve hedefe yönelik olmalıdır. Keyword araçları kullanarak en çok rağbet hangi kelimeyeyse o kelime kullanarak backlink alınmalıdır....

Loader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilk olarak yurt dışı lokasyona geç güncel konular gir birazda backlink yap

P

pozitif06

Misafir
söylendiği gibi etkileyici bir tema çok önemli... (eng. website) temayı değiştirmenizi öneririm, zaten detaylarıda "EiF" belirtmiş...

P

pozitif06

Misafir
bu noktada biraz da kendi kararın önemli... sitenin içeriğiyle uyumlu ve görsel olarak iyi tasarlanmış temaları aratmanda fayda var...

bu linkten devam et...

ve benzer aramalarla...

Serifcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainin eski ve güzel bir domain iyi bir çalışma ile bir yerlere gelebilir. Site için düzenlemeler yapıldıktan sonra site dışı yapılabilecek en iyi şey bir kaç ingilizce Article yazıp, içine site linklerini gömüp, article sitelerine kaydetmek olacaktır.

Yapılabilecek bir kaç şey daha var;
- social bookmarking sitelerine linkinizi ekleyebilirsiniz (kaliteli olanları tercih edin digg gibi)
- microblogging kullanın twitter, tumbler, friend feed
- rss lerinizi rss dizinlerine ekleyin.
- ping araçlarını kullanın bulkping.com gibi
- blog commenting kullanın abartmadan
- tanıtım için video siteleri, doc sharing siteleri de kullanın
- google, yahoo, bing ve ask a sitemap ekleyin
- web 2.0 sitelerini kullanarak link wheel oluşturun
- kaliteli dizinlere kayıt yapın abartmadan
- profile backlink, signature posting kullanın

Seo da yeni gözde Guest Blogging dir. Bu konuda bir çalışma yaparsan seo açısından önemli olur.
Çalışmalar sistematik olmalıdır, hiç bir şeyde aşırıya kaçılmamalıdır. Ve hedefe yönelik olmalıdır. Keyword araçları kullanarak en çok rağbet hangi kelimeyeyse o kelime kullanarak backlink alınmalıdır....

ilk olarak yurt dışı lokasyona geç güncel konular gir birazda backlink yap

Dediklerinizin bir çoğunu yapmaya çalıştım.

Her gün özgün yazı giriyorum.
Temamı değiştirdim.
Konumu sosyal imleme sitelerine imliyorum.
Profil ve Blog backlink aldım.
PR4 fotoğraf sitesinden link aldım.

Önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca reklam yerleşimi nasıl ? Daha iyisi nasıl bir şekilde olabilir ? Yeni haliyle Ingilizce sitem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5