İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Sitesi İçin Yardım

Ahmett_AydiNN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamun aleykum öncelikle. İngilizce hayvanlar üzerine kurulu bir website açacam. Fakat domaini bir türlü alamadım, domaini alabileceğim sağlam bir site söylerseniz sevinirim. Birde hayvanlar üzerine kurulu bir site degilde şu siteyi açarsan daha iyi kazanırsın diyebileceğiniz bir sektör varmı? Teşekkür ederim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
domaini nasıl alamıyorsunuz biraz daha açar mısınız?

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Domain satın almayı bilmiyorsunuz, peki ingilizce siteyi nasıl yapacaksınız??????

Ben mi yanlış anladım yoksa???....

Biri beni dürtebilir mi????......

Acaba rüyamda iyinet foruma girip yazı yazdığımı görüyor olabilir miyim????...

Ahmett_AydiNN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain satın almayı bilmiyorsunuz, peki ingilizce siteyi nasıl yapacaksınız??????

Ben mi yanlış anladım yoksa???....

Biri beni dürtebilir mi????......

Acaba rüyamda iyinet foruma girip yazı yazdığımı görüyor olabilir miyim????...

Evet ben dürteyim, Yabancı site açacam dedim, içerikleri ben ekleyecem demedim. Biraz daha geniş kapsamlı düşünürseniz iyinet ailesi olarak mutlu oluruz. İyi günler.

- - - -Güncellendi - - - - - -

yabancı domainleri de türk hosting şirketlerinden alabilirsiniz
www.hosting.com.tr

%100 Yabancı bir site açılacaksa domaini yabancı şirketlerden alınması daha avantajlı diye biliyorum. O yuzden de bu kadar sorun yaşıyorum.. Ayrıca ilginiz içinde teşekkür ederim..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Domaini istediğin yerden alabilirsin
Godady, namecheap, ihs ...

Hosting olarak yurtdışı lokasyon seçmen uygun olur
GOdaddy, hostgator, 1&1

%100 yabancı yapacaksan, domian whois bilgilerini de gizlemelisin ve Türkiye'den backlink almamalısın ...

Ahmett_AydiNN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domaini istediğin yerden alabilirsin
Godady, namecheap, ihs ...

Hosting olarak yurtdışı lokasyon seçmen uygun olur
GOdaddy, hostgator, 1&1

%100 yabancı yapacaksan, domian whois bilgilerini de gizlemelisin ve Türkiye'den backlink almamalısın ...

Verdiğiniz bilgiler için tsk ederim. Domaini Godaddy adlı siteden aldım fakat host türkiye lokasyonu. Fakat ziyaretçi yok henüz neden bi türlü anlayamadım. Acaba hayvan sektörünü seçmekle yanlışmı yağtım yoksa eksik yaptıgım birşeymi var diye düşünmeden edemiyorum..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Lokasyonu değiştirmelisiniz önce
Sonra sektörünüzle ilgili yazı ve seo çalışmalarını inceden sürdürmelisiniz
zamanla istenilen yere gelecektir

Ahmett_AydiNN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kaç ingilizce site açıp sağlam para kazanan arkadaşa danıştım, domain önemli fakat hostun türkiye içersinde olması sorun değil diye söylemişti. O yüzden domaini yabancı yerden hostuda kullandıgım hosttan devam ettim. Yazı sürekli ekliyorum, seoda biraz zaman sonra yapacam inş. Umudum yok ama bekleyip göreceğiz :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hostun, ziyaretçilerin geldiği bölgede olması avantajdır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5