İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce - Türkçe Çeviri

yazar93

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar. Üniversite öğrencisiyim. Yaklaşık 2 senedir farklı platformlarda SEO destekli makale yazarlığı yapmaktayım. Aynı zamanda ek gelir olması açısından sipariş dek geldikçe çeviri işlemlerini de gerçekleştiriyorum. Genel olarak güncel bilgiler olmakla beraber teknik makalelerinde çevirmenliğini yaptım. Sizlere de bu konuda uygun bir hizmet sunmak istiyorum ve siparişlerinizi en kısa sürede sizlere ulaştıracağımdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere geri dönüşümlü bir hizmette sunmaktayım. Her ne alanda olsun siparişlerde eksik ya da eklenmesini uygun gördüğünüz yerler söz konusu olursa direk olarak çözümünü sağlayabilirim. Ücret konusunda da sizler için uygun bir hizmet sunduğumu düşünmekteyim. İlgilenenler her zaman ulaşabilirler. İyi forumlar.

tutku12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun süreli calisilacak bir cevirmen araniyor..fiat alabilirmiiyim ? ceviri basina ne istiyorsunuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5