İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Web Siteme Yabancı hiti olan ark.lardan ziyaretçi arıyorum

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Yazılım satış üzerine web sitem var.

İngilizce sitelerden web siteme ziyaretçi sokup bu ziyaretçilere satış yapmak ve bunu sonucu oluşan komisyonu hiti yollayan arkadaşa vermek istiyorum. Web sitemde affiliate(ortaklık)sistemi vardır. Tek yapmanız gereken verdiğim linki sitenize yerleştirmek. Satış olduğu zaman parayı Türkiyede istediğiniz bankaya aktarabilirim. Eğer gerçekten hedefli ("targeted") bir ziyareçiyse, ziyaretçi başına siparişin yüksek olduğu bir mecra. Web sitesinin adresini PM olarak atıcam isteyenlere.. mesajlarınızı bekliyorum.

trithon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komisyon olarak değil banner olarak düşünüyorsan pm at siteyi.
1k başına 50$ kabulse pm.

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm

1k derken gösterim olarak mı diyosun? öliyse çok pahalı

hangi site üzerinde banner gözükücek?

trithon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu uzun zamandır takip etmemişim..

Hit america-canada-ingiltere-avusturya kaynaklı..

1k hit başına 50 dolardan bahsediyorum.

Pm ile iletişime geçebilirsin.

mstfzg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$ 50 ' a sizin sitenize 20 saniye dolaşmak koşulu ile Dünya ' nın heryerinden veya senin belirlediğin bölgelerden 8000 adet tekil hit gönderebilecek birinin mailini vereyim..eğer reklam vericek olursan benim yönlendirdiğimi söylersen sevinirim.. =))

[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5