İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngiltere de banka krizi büyüyor..

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
İngilizler parasının derdine düştü, bankalara hücum etti

İngilizler parasının derdine düştü, bankalara hücum etti İngiltere'nin en büyük kredi sağlayıcı bankalarından biri olan Northern Rock'ın zor duruma düşmesi, İngilizleri korkuttu. İngilizler banka önlerinde uzun kuyruklar oluşturup paralarını çekmeye çalışıyor.
detay: http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/7304966.asp?gid=180&sz=34646

bize etkisi nasıl olur acaba

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla bu olay tr etkilemez gibi bu morgate sistemi ile ev alanlar ödeme yapamıcak diyord dikkate diyorum hiçte aylık 500-600 ytl para kazanan almıyor alınan evlerin %90 150-200 bin ytl arası paralara evler satılıyor bunu alabilmek için bile iyi kapora isterler bunu verende durumu iyi derim ben

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
tr yi etkilemesi insanların kazandığı paradan taksite ayıramamaları değilki zaten...o parayı çalıştıkları yerlerin kazanamaması ve maaş ödeyememesi...bundan bir kaç ay öncesine kadar abd de oluşan mortgage geri ödemelerindeki sıkıntı bırak bizi tüm dünyayı etkiledi...ingilteredeki durum ne derece bilemem ama dünya piyasalarına yansıması çok etkili olmayacaktır.

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Northern Rock'a birşey olmaz. Sahibi çok iyi bir insan. Üçkağıtçılık yapacak bir tip değil. Yıllardır bu işi yapıyor, deli gibi parası var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5