İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ingiltere'de Dil Eğitimi Almak

omerayhan89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ülkemizdeki en büyük problemlerden biriside İngilizce dilinin öğretilme şekli. Öğrenciler 4. sınıftan itibaren eğitim hayatları boyunca İngilizce dil eğitimi almaya başlıyorlar. Hatta günümüzde bu eğitim daha öncesinde kreş döneminde başlıyor. Ancak nedendir bilinmez öğrenciler her sınıf düzeyince İngilizcenin zorluğundan öğrenemediklerinden yakınıyorlar. Bu yüzden öğrenciler yurtdışında İngilizcenin daha iyi daha çabuk öğrenildiği fikrinde toplanıyor. Örneğin ingilterede dil okullarında dil eğitimi almak İngilizce öğrenmeyi hızlandırıyor daha iyi öğreniyor diye düşünebilirler. Dünyanın neresine giderseniz gidin hep aynı İngilizce ama öğretme şekli farklı. İşte bizim ülkemizdeki en büyük sorun bu. Öğretme şekli. Öğrenciler eğitim hayatları boyunca yanlış methotlarla İngilizce dilini öğrenemiyor. Sizde yurtdışında eğitim almak İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız ingiltere dil okulları için yardım alabilirsiniz. :msp_biggrin:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5