İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

inndir.com satilmiş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

kazanc11

Misafir
beyler inndir.com satilmiş 2500$ hemde ne kadar gercek ne kadar doru bilmiyorum... sizce daha fazla etmezmiydi............... :cool:

A

ArKi!

Misafir
Getirsinler ben 3000 $ vereyim :) Kasla goz arasında 500 $ kar etmis olurlar. Ehehhe. Yalandır o arkadas..

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Genctir. Bunamamistir. inndir.com reklamlarla alir o dedigin ucreti. Gercekci olalim:)

E

erotikbul

Misafir
somut olan her şeyin bir değeri vardır. Satılmışsa bile $2500 değildir.

C

c4®

Misafir
inndir 'in o fax gönderme programları diye açtığı sayfadan aylık 2.000 $ + alıyor. Bence o fiyat sadece 3-4 aylık reklam parası olarak almış olabilirler.

K

kazanc11

Misafir
bende duydumu söyledim topici acdimdada söyledim bu adam da okumadan yazior ben gercek demedim birinden duydum valla

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bencede o fiyata belki daha yüksek bir rakama satılmıştır..çok kaliteli bir site içeriğide oldukça büyük..

K

Kedi

Misafir
abi yokya kırık linkli site bence 2.500 ytl ye gitmiştir ora orayı bir ayda süper yaparım ben öyle alttarafı kırık link :cool:

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 2.500 YTL veya $ olur mu ya ayıp ha. düşünün biraz ya. onun 3 aylık kazancı bile daha fazladır. o site 10.000$ dan aşağı satılmaz. saçmalamayın...

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazanc11' Alıntı:
beyler inndir.com satilmiş 2500$ hemde ne kadar gercek ne kadar doru bilmiyorum... sizce daha fazla etmezmiydi............... :cool:

çok ama çok ucuza gitmiş...

ihtiyaçtan satmıştır adam belki de :eek:

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inndir.com heryerde linki var ama birgün girip program indirmemişimdir :) Şimdi baktım PR6 imiş. İsmini ve dizaynını hiç sewmesemde uğraşılmış bir siteyi kimse 2500$ a satmaz.

C

c4®

Misafir
inndir.com extreme'ye göre +- 100.000 tekil hiti var , + adamlar yonlendir.com 'dan oluşan bir zamanlar buraya yazı yazan arkadaş ( beriltech ) ; şirketlerinindir. Öyle ufak meblağlara gitmesi imkansızdır

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet.com da satıLdı ben satın aLdım $2000'a :D buna da basLık acın :D "iyinet.com $2000!a satıLmış" diye :)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
inndir.com 100.000 tekil
%0,5 tıklama oranı olsa google adsense'de
5.000 tıklama eder.. 0.03$ kazansa her tıklamada
150$ eder

150$ * 30 = 4500$ / ay
4500 * 12 = 54.000$ / yıl

inndir.com satıldığı takdirde minimum edeceği fiyat 100.000$'dır.. Türkiye'de kim verir bilmiyorum ama daha az bir fiyata satmakta mantıklı değil.

DipNot: Zenginin malı, züğürdün çenesini yorar :)

T

TurkTR

Misafir
Bu başlıktaki her mesajda da gördüğümüz gibi inndir.com'un fiyatı hakkında herkez az çok fikir sahibi ve 2500 $ 'a gitmeyeceğinin bilincideler, Her ne kadar sevip sevmeyenler de olsa kalitesi ortadadır. Bugün kaç tane türk download siteleri editorlerine her ekledikleri program başına para veriyor ? inndir.com 'un arşivi, kapasitesi ortada ama onlara yetmiyor kullanıcılarının aradıkları herşeyi bulmaları için çaba sarfediyorlar vede iyi çalışıyorlar. Fiyatı konusunda bişe diyemiyecem çünkü bu fiyat meselesi kişiden kişiye cepden cebe değişir...

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kişiden kişiye değişir tabikide altınında bir fiyatı var
inndir.com Türkiye de kendi alanında tek site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi