İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnsanları Blogunuzu Okumaya "Zorlayın"

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bir mal veya hizmetin tanıtımı, pazar payının artırılması veya satılması amacı sözkonusu mu değil mi önemli. Sosyal yardım amaçlı olan veya yarışma niteliği bulunan çekilişler izne tabi değildir. Diğer her türlü uygulama izne tabidir.

Konu ile ilgili incelemen gereken kanun burada.

Yerinde olsam dağıtacağın ürünlerin yukarıda bahsettiğim amacı olma ihtimaline karşılık milli piyango idaresi ile yazılı olarak görüşürdüm. Bilgi edinme kanununa göre böyle bir hakkın var:

http://www.millipiyango.gov.tr/bilgiedinme_ana.html

Üstad siz bir webmaster forumu açarsanız, yemin ediyorum iyineti bırakır oraya gelirim, ne sorsam cevabı sizde :) Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için bir kez daha :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Daha büyük projelerim var webmaster forumu soft kalıyor :D

Teşekkür ediyorum daniel1336. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benimde aklımda kişisel blog var inş hayata geçirirm fakat blogumu akraba eş dost okumasa süper olur kanımca :) şiddet korku ve içinde yaşamak istediğin bazı duygular vardır ya onları direk olarak yazıya dökerim sanırım

herkes benim anlattıklarımda kendinden bir parça bulabilir samimi bir anlatım ve blöglaa değilde insanlarla konuşma biçimi daha etkili olabilir depresan a da dedim gibi :)

blog yazsaydım günlük gibi kullanmazdım bu şekilde kullansam en fazla bana ilgi duyan veya beni tanıyan kişiler takip eder.

Bir de makaleler cok uzun olmamalı herkes bişeyi okumaya başlamadan önce ilk olarak ne kadar uzun olduguna bakıyor bi kitap alırken ilk olarak yazar adına,ücretine,ve sayfa sayısına bakmak gibidir.direk bi yazıya başlarken herkesin yapmış oldugu gibi kaydırma çubugunu aşağı cekip yazı uzunluguna bakıyoruz..cok uzun bir yazıysa ve kişinin gözünde değerli bir yazar değilseniz o yazıda belkide tüm hayatını etkiliyecek bi yazı dahi olsa önem taşımaz,

birde son olarak farklı olmalısınız ki farklılık yaratın ve yoğurt yiyişinizi herkese gösterin .P

güzel bir yazı olmuş bende farkında olmadan çok gevezelik ettim

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
kalenderm sen mutlaka yazmalısın :)

Ama bence de eşe dosta bildirme. Bazen tanıdıkların bilmesini istemediği şeyler oluyor insanın. Eş dost tanıyınca yazamıyor insan içinde kalıyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253

Ama bence de eşe dosta bildirme. Bazen tanıdıkların bilmesini istemediği şeyler oluyor insanın. Eş dost tanıyınca yazamıyor insan içinde kalıyor.

valla böyle bi sorunum yok, herkes okuyabiliyor, kasmıyorum artık eskisi gibi:bira:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sen benim gibi patronu çekiştirmiyorsun anlaşılan :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
patronlarıma bir iki defa yazı yazmışımdır, sevmem kendilerini zaten, elektronik günlüğü tutmak kadar zevkli bişey yok, hergün yazacm diye de bi derdim yok, canım ne zaman isterse, canım ne zaman sıkılırsa yazıyorum, blog tutmak zevk benim için

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Eif'in bu tür işlerde muhteşem bir tecrübesi var, bu arada unutmadan kendisi artık Serdarca.Net'in Editörüdür :D Takip etmenizi tavsiye ederim.

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

inş. daha 40 fırın ekmek yemem lazım.

fakat buram buram kalender kokacaktır blog.

eş dost a gelince en azından yerine göre hareket ediyorum arkdaşların yanında davrandım gibi davranmıyorum pekte açıkcası kimin ne diyeceği umrunda olmaz sadece bu onları rahatsız etmemesi bakımından demiştim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
inş. daha 40 fırın ekmek yemem lazım.

fakat buram buram kalender kokacaktır blog.

eş dost a gelince en azından yerine göre hareket ediyorum arkdaşların yanında davrandım gibi davranmıyorum pekte açıkcası kimin ne diyeceği umrunda olmaz sadece bu onları rahatsız etmemesi bakımından demiştim.

kalenderm bu şarkı sana gelsin
Haydut - Kendin ol yeter ;)

http://www.dailymotion.com/video/x9k0wh_haydut-kendin-ol-yeter-2009-by-alux_music

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
keşke dizi müziği olarak kullanılmasaydı bu şarkıyı duydugumda dizideki tipsiz kız gözümün önüne gelio .s kendin ol yeter adında baska şarkı varsa onu bana armagan etsene :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
a60ca4c1-611b-4416-8e07-03be6447f5bd-444x333.jpg

:uyku:

H

halilarici

Misafir
Bir örnek vereyim.İnsanları blogunuza bağlayına.
Bizi İyinet'e bağlayan Eif. :)

Gorikezella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu mantığı denemek istiyorum, bir sorum olacaktı. Bu mantıklar çok yararı olur mu?

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Tutcan ziyaretçinin saçını, çeke çeke getircen bloguna sonra bir daha bırakmayacan... Bu kadar basit :D

Cejno

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok beğendim, eline sağlık. Kısa ve öz çok iyi anlatmışsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5