İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnsanların Hadis-i Şerif öğrenmelerine vesile olun

Loopus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamün Aleyküm,

İnsanlarımızın Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa sallallahu aleyhi ve sellem'in Hadis-i Şerif'lerini öğrenmelerini temenni ederiz. Amacımız üyeye ulaşmak vb benzeri saçma davranışlar değildir. Zaten böyle birşeyede ihtiyacımız yok ALLAH'a şükür. Ama biz istiyoruzki ülkemizin her noktasına bu hadisleri ulaştıralım herkes öğrensin..

Gerçekten samimi bir şekilde, vesile olmak isteyen kardeşlerime

Sayfa adresimi PM ile verilecektir.

İster sayfamızı paylaşınız, ister içeriklerimizi paylaşınız, isterseniz direk kopyalayıp kendi sayfanızda paylaşın.. Yeterki değerli kardeşlerimiz Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa sallallahu aleyhi ve sellem'in Hadis-i Şerif'lerinden faydalansınlar.. Sayfamızdan kopyalayıp kendi sayfanıza yapıştırarak paylaşımda yapabilirsiniz kaynak göstermenize gerek yok amacımız insanlara ulaştırmak..

Destek veren kardeşlerden ALLAH razı olsun..

Herkesin bu konuda duyarlı olmasını istiyorum. Büyük sayfaya sahip olan kardeşlerimede çağrı yapıyorum. Gelin içeriğimizi kopyalayın kendi sayfanızda içerik açın, bizden kaynak göstermeyin alıntı falanda yazmanıza gerek yok yeterki sayfanızdaki insanlara Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem'in hadislerini ulaştırın..

HAYIRLI GÜNLER..

NOT: Sayfa bana ait değil, arkadaşım ilgileniyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5