İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Insanlık Ayıbı !

A

altar

Misafir
yuh, bir insan hayvan olsa bunu yapamaz ama ben bunun gibi vahşi bir ülke biliyorum, evet bir ülke "kanada" her yıl binlerce fok'u aynı o görüntüdeki insanlıktan nasibini almamış hayvanlar gibi öldürüyor bu devlet.. Neyse sinirim bozuldu, lanet olsun.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya sorun bendenmi acaba bende bir kürk resimelri ve japonca bir resim cıktı ses var ama görüntü sabit..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet şimdi geldi tv kapatınca düzeldi ya bu kadarda olamaz ya ya içim kaldırmadı canlı canlı böyle bir vahşey yapılırmı yaa kesin burası çin dir... köpek - fare yiyen kişiden beklenir buu pis herifler.. onalrı aslınd aböyle canlı canlı derisini tyüzeceksin..

E

emremer

Misafir
ne kadar AŞAĞILIK insanlar var. Aklima gelebilecek her türlü ağır sözü söylemek istiyorum.

Yazıklar olsun !

T

türkelit

Misafir
Allah belanızı versin !
Bu yoldan kazandığınız para boğazınızda dıkınsın emi.Bunu yapanlara başka hiçbir söz söylenmez.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu yapanlara aynılarını yapmak lazım. Orada hayvanın canlı canlı derisini yüzdükten sonra kamyona atıyorlar ve hayvan kafasını döndürüp ben onlara ne yaptım ki bana böyle acı çektiriyorlar der gibi bakıyor kendisine. İşte beni esas bitiren burasıydı. Allah belasını versin bu insanların. Kürküne zarar gelmesin diye öldürmeden soyuyorlar bari soyduktan sonra öldürse şerefsizler ama onu bile yapmıyorlar. Hepsinin cehenneme kadar yolu var...

sanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu yapan herifler geberebilecekler mi acaba?
!@*/\#.!'^^#

AzaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu yapanlar bunun bedelını ağır ödeyeceklerdır bundan kımsenın suphesı olmasın..

A

..::aTi::..

Misafir
kendime yapılmış gibi düşündüm... gerçektende bu tarafta olmasa bile katkat daha fazla acı çekecekleri kesin.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
offff
zaten moral yok tad yok, birde bu tip seyler icim kalkti ya titriyorum resmen offf
offffff

T

tahtakale

Misafir
Hayvanları birde canlı canlı kesip derisini yüzüyor şerefsizler...
Sonuna kadar dayanamadım valla :mad:

M

Maxi

Misafir
Abi ben bi bakayım dedim ;
2 / 3 saniye baktım kapattım. Lanet olsun böyle budala'lara.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi