İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnsanlık Ölmedi Bravo Bu Gençlere

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bağdat Caddesi’nde bir cafede meydana gelen patlamada, yerde yardım bekleyen protez bacağı nedeniyle yürüyemeyen yaşlı adamı değil de çantasını alıp çıkan bir adam kameraya takılmıştı. İşte o an insanlık Bağdat Caddesi'nde ölürken Kütahya'da yeniden doğdu. Kütahya'da Emrah Kırsan ve Gökhan Kul isimli iki arkadaş çarşıya çıktıkları sırada yol kenarında içinde 2 bin 60 TL para kimlik ve kredi kartları olan cüzdan buldu. Cüzdanın içindeki belgelerden telefona ulaşamayan gençler cüzdanın içinden çıkan trafik ceza makbuzundaki adresi bulmak için yola koyuldu. 4 km yürüyen gençler adresi bulamayınca yol kenarında bekleyen trafik polislerinden yardım istedi. Ceza makbuzunda yazan adrese giden gençler adreste de cüzdan sahibine ulaşamayınca devreye tekrar trafik polisleri girerek ceza makbuzunda yazan araç plakasından ruhsat sahibinin telefonuna ulaştı. Polis ekipleri buldukları telefonu arayarak Ali Osman Baykan'a ulaşıp kaybettiği cüzdanın bulunduğunu söyledi.

izlemek için tıklayınız/hürriyet web tv

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bazen gördüğümüzü sorgulamadan hemen inanabiliyoruz. Kafa yormadan, acabalarını düşünmeden...

İnsanlığın öldüğü denilen olaydaki görüntüleri izlemiştim. Eğer ki bilerek yardım etmedi ise zaten söylenecek laf yok ama bu kişiyi yargılamak için bunu kesin bilmemiz gerekir diye düşünüyorum.

- Acaba o anda yerdeki adam o kişinin görüş alanında mı ve içeri girdiğinde adamı görebilidi mi ? Orada görememe gibi bir ihtimal de var. Diyelim ki görmedi. Bu durumda o kişi haksız bir şekilde yerden yere vurduğumuz için biz "insanlıktan çıkmış" olmaz mıyız ?

Bence bu tarz haberleri yapanların daha dikkatli davranması gerekir diye düşünüyorum.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Bu aralar ne hikmetse sık sık cadde bostan, cadde haberleri almaya başladık ben de ona şaşıyorum hani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5