chat ege.net sohbet

Instagram Ad Etiketi Nedir? – Nasıl Yapılır?

Noventa

Profesyonel
Katılım
3 Tem 2016
Mesajlar
122
Yaş
25
Instagram İsim Etiketi Nasıl Kullanılır?
Telefon cihazlarınız üzerinden aktif hale getirerek, kullanabilecek olduğunuz instagram isim etiketi uygulaması için şu adımları izlemeniz gerekmektedir:
  • İlk olarak Instagram hesabınıza mobil cihazınız ile giriş yapın.
  • Daha sonra sağ üst köşede yer alan Üç Çizgi butonuna gelin.
  • Oradan Ad Etiketi kısmına giriş yapın.
Yaptığınız işlemlerin ardından Instagram Ad Etiketi kısmı otomatik olarak açılacaktır. İlgili bölümün altından Ad Etiketi Tara kısmından diğer hesapları kolayca taratarak, takip etme işlemlerini otomatik olarak yapabilirsiniz.
İsim Etiketi Avantajları Nelerdir?
Daha fazla insanı bünyesine katmak ve kullanıcıların sayısını artırmak isteyen Instagram, sunduğu isim etiketi özelliği sayesinde bu hedefine ulaşmak için bir adım daha yaklaşmaktadır. Saniyeler içerisinde kod okutarak, yakın çevrenizdeki kişileri takip etme avantajı sunan etiket, aynı zamanda mesaj yolu ile paylaşabilme avantajını da sunmaktadır.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst