İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnstagram Begeni,Takipçi,İzlenme ve Unfollow Hilesi 2018

BegeniHilesiCom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo-black.png

İnstagram Beğenilerinizi Artırmak Çok Kolay !

Dünya’da birçok insanın kullandığı sosyal medya programlarından biri olan instagram, fotoğraf ve video paylaşımları ile popülerliğini korumaya devam ediyor. Tanıdığı, tanımadığı birçok kişi ile etkileşimde bulunma imkânı sağlayan bu platformda instagram takipçi hilesi sayesinde takipçi sayınız kadar aldığınız instagram beğenileri de oldukça önemlidir.

Bu beğenileri doğal yollardan elde etmek biraz emek ve vakit ister. Fakat benim buna sabrım ve vaktim yok derseniz eğer, instagram beğeni hilesini kullanarak isteğinize saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz bu beğeniler sayesinde diğer kullanıcılar tarafından instagramın keşfet kısmında profilinizin çıkma olasılığı daha yüksek olacaktır.

Kısa süre içerisinde hem takipçi kazanabilme şansınız hem de beğenilerinizde gözle görülür doğal bir artış olacaktır. Aynı şekilde instagrama yüklemiş olduğunuz bir videonun izlenme arttırmasını yapmakta, beğeni hilesini yapmak kadar çok kolay.
Unutmamanız gereken bir konu var. Kullanmış olduğunuz bu izlenme ve beğeni hileleri sadece size görüntüleme/beğeni sayısı verecektir.

Ek bir yararı olmayacaktır. Fakat bunu düzenli olarak kullandığınızda diğer kullanıcıların dikkatini kolaylıkla ve kısa sürede çekebilirsiniz. Her şey sadece hileden ibaret değil tabii ki. Sizin de çaba göstermeniz gerekiyor. Doğal fotoğraflar paylaşın. Daha önce paylaşılmamış ve dikkat çeken güzel fotoğraf/videolara önem gösterin. Bu şekilde uzun sürede elde edeceğiniz başarıyı kısa sürede elde edebilirsiniz.

İnstagram Hile, İnstagram Begeni Hilesi, İnstagram Takipçi Hilesi, İnstagram İzlenme Hilesi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5