chat ege.net sohbet

Instagram Dil Ayarı Değiştirme – Nasıl Yapılır?

Noventa

Profesyonel
Katılım
3 Tem 2016
Mesajlar
122
Yaş
25
Android Üzerinden Dil Ayarı Nasıl Değiştirilir?
Hayatımızda büyük bir yere sahip olan akıllı cep telefonları, aynı zamanda Instagram’a girebilmemiz içinde oldukça yardımcı cihazların başında gelmektedir. Doğru yöntem ile android üzerinden dil ayarı değiştirmek için şu adımları izlemeniz yeterli olmaktadır.
  • Cep telefonu ya da tabletinizden ayarlar kısmına girin.
  • Oradan Dil ve Giriş seçeneğine gelin.
  • Bu işlemlerin ardından ise Dil Seçeneğine gelin ve istediğiniz dili işaretleyin.
Instagram Türkçe Dil Ayarı Nasıl Yapılır?
Yanlış tuşa basmanın sonucunda ya da telefona otomatik olarak gelen güncellemeler ile birlikte değişen dil ayarları, kullanıcıların en sık maruz kaldığı sorunların başında gelmektedir. Ancak bu konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmayan kişiler, mağduriyetler yaşayabilmektedir. Düşünülenin aksine cep telefonunuz üzerinden kolay şekilde instagram türkçe dil ayarı yapabilmeniz mümkündür. İlk olarak sağ üstteki 3 çizgiden ayarlar kısmına gelin ve oradan da Türkçe dilini seçin ve onaylayın.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst