İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İpucu İnstagram DM Üzerinden Video İndirme

anilkales

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Android işlemcilerin olduğu cihazlar sizin yaptığınız her işlemi izler ve bunu ön belleğine kopyalar. Bununla da kalmaz Google reklam çalışmalarında kullandığı çerezleri bu şekilde belirler.

Sizin neye tıkladığınız, nerede ne kadar vakit geçirdiğiniz adım adım Android işlemciler tarafından izlenir. Bu durum telefonda da geçerlidir. Android telefonlardan izlemekte olduğunuz ve kaybolan Instagram videoları ön belleğe kopyalanır. Burada da devreye bu videoları ön bellekten alarak harici belleğe getirme işidir. Google uygulamasında bir eklenti olan es file manager ya da Türkçe adı ile Es dosya yöneticisi eklentisi bu işlem için uygun seçenek olacaktır. Google Play Store içinde bulabileceğiniz bu video ile Instagram video indirme işlemini kolayca yapabilirsiniz. Şu adımları izlerseniz video indirme işlemi tamamlanacaktır:
  • Telefondan Instagram uygulamasını açarak DM kutusunda mesajlarınıza girin.
  • Mesajlar içinde videoyu izlerken Android işlemci ise bu videoyu ön belleğine kaydeder.
  • Google Play Store uygulamasından ES File Manager uygulamasını indirerek uygulamayı cihazınıza kurun.
  • Uygulamayı açarak dahili hafıza seçeneğini seçin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5