chat ege.net sohbet

Instagram Fotoğraf İndirme – Nasıl Yapılır?

Noventa

Profesyonel
Katılım
3 Tem 2016
Mesajlar
122
Yaş
25
Neden Instagram Görsellerini İndirmek İsteriz?
Açıkçası ben çok fazla ihtiyaç duymadım ama biraz araştırıp üstüne fikir ortaya atınca birkaç sebep kafamda oluştu. Genelde ekran görüntüsünü alarak bu işi rahatlıkla çözebiliriz fakat kırpma vs. uğraşmak istemiyorsak direkt olarak fotoğrafları indirmek daha kolay olacaktır.
SAYFANIZDA PAYLAŞMAK İÇİN
(Ç)alıntı olarak düşünülse de başka bir sayfada gördüğünüz, beğendiğiniz bir gönderiyi kendi hesabınızda da yayınlamak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda ekran görüntüsü alıp uğraşmak yerine direkt beğendiğiniz gönderiyi ya da videoyu indirmeniz daha sağlıklı olacaktır.
ARŞİVİNİZDE DEĞERLENDİRMEK İÇİN
Bir örnek ile bu seçeneği anlatmak daha mantıklı olacak. Örneğin doğa fotoğraflarını seven bir insansınız ve beğendiğiniz doğa fotoğraflarını ise bir arşiv yaparak, şehir – bölge – kim fotoğrafladı gibi kayıtlar da tutuyorsunuz. Hal böyle olunca, insta üzerinden gördüklerinizi de kaydetme ihtiyacı duyarsınız.
INSTAGRAM KULLANMAYAN BİRİNE GÖNDERMEK İÇİN
Yakın arkadaşınız sosyal medyayı kullanmıyor fakat ona beğendiğiniz bir görseli de gönderme niyetindesiniz. Screenshot ile bunu halledebilirsiniz fakat biraz daha özenerek, kaliteli bir paylaşım istiyorsanız öncelikle atacağınız nesneyi güzel bir şekilde indirmelisiniz.

Instagram Fotoğraf – Video İndirme Nasıl Yapılır?
  • https://downloadgram.com/ adresini açın.
  • En üstte bulunan link kısmına kaydetmek istediğiniz gönderinin linkini yapıştırın.
  • “Download” butonuna basmanız dahilinde işlemler yapılacaktır.
Eğer gönderi linkini bilmiyorsanız instagram uygulamasını açıp gönderinin sağ üstünde bulunan 3 noktaya tıklayarak “Bağlantıyı Kopyala” diyebilirsiniz.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst