chat ege.net sohbet

Instagram Geçici Engellendin Sorunu Çözümü – Nasıl Yapılır?

Noventa

Profesyonel
Katılım
3 Tem 2016
Mesajlar
122
Yaş
25
Geçici Engellendin Sorunu Nasıl Çözülür?
Kötü niyetli kişilerin mümkün oldukça engellenmesi için çalışan sosyal medya platformları arasında yer alan sosyal ağ, genel olarak bir kullanıcının gün içerisinde en fazla 10 kişiyi takip etmesini istemektedir. Ancak daha fazla takipçiye ulaşmak isteyen kişiler, bu sınırı aşması durumunda ortaya çıkan geçici engellendin sorunu, belirli süre içerisinde kullanıcının yorum yapmasına, takip etmesine ya da takipten çıkarmasına izin vermemektedir. Bahsedilen sorunun çözümü ise kullanıcıların elinde değildir. Yani engellendin mesajını gören kullanıcıların, belirli süre için beklemesi gerekmektedir. Bu süre sonucunda yeniden hesabınızı aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Geçici Engellendin Yazısı Almamak İçin Neler Yapılmalı?
Çeşitli kısıtlamalara yol açan instagram geçici engellendin yazısı ile karşılaşmamak için yapmanız gereken adımlar oldukça basittir.
  • Çok sık beğeni yapmamak ve yapılacaksa da bunu farklı sürelerde yapmak gerekir.
  • Gün içerisinde fazla kişiyi takip etmemek ya da takipten çıkarmamak doğru bir yöntemdir.
  • Diğer kullanıcılara sık şekilde yorum yapmamanız gerekir.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst