İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Instagram hesabı arıyorum

Trooper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar direk konuya giriyorum. Ben Instagram hesabı arıyorum ciddi bir alıcıyım. 10K'lık hesaba da okeyim 50K'lık da ancak önem verdiğim birkaç noktayı belirtmek istiyorum.

Hani elinizdeki hesapların takipçi sayısı ile beğenisi orantılı değilse baştan yazmayın. Örneğin 10K'lık bir hesabın rahat bir fotoğrafına 750-1000 arası beğeni gelir doğalsa takipçiler.

Panelden kasılmış hesaplarla gelmeyin lütfen gerçekten çok belli oluyo panelden kasıldıkları, bu alım satım işlerini ben de uzun zamandır yapıyorum ondan küçük görmeye çalışmayın karşınızdakini. Ve düzgün bir Instagram hesabı arıyorum. Hani 5.000 kişiyi takip eden bir hesap değil. Beğenilerin zaten yüzde 90'ı takip edilenlerden geliyo çünkü.

Büyük ihtimal kişisel hesap olarak kullanacağım hesabı, ve ya aşk sözleri için. Eğer uygun bir hesabınız varsa bana WhatsApp'ten ve ya burdan PM yoluyla ulaşabilirsiniz. Whatsapp'ten yazarsanız gün içinde maximum 20 dakika içinde size dönüş yaparım.

WhatsApp: 0506 477 95 57

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5