İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Instagram Unfollow - Kiralık Panel - OtoLike - Yorum!

takiponline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OEBzO0.jpg

Ödeme Yöntemleri;
znYpqB.png

UNFOLLOW HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER:

Unfollow hizmetini gerçekleştirebilmemiz için hesabın kullanıcı adını ve şifresini vermeniz şarttır!
Limitlere takılmamak için günlük unfollow hizmet ortalamamız 1.000'dir. (Hesap başına)
Hizmet başladığı an yapılan işlemler geri alınamayacağı için kesinlikle para iadesi yapılmaz.
Unfollow miktarı arttıkça hizmet fiyatında değişiklik yapılma ihtimali bulunmaktadır.
Daha önce engele takılmış bir hesap verilmesi halinde eğer ki hesap işlem sırasında engele takılırsa hiçbir sorumluluk kabul edilmez. (Engel süresi önceden takılıp takılma olmadığını belli eder.)
Miktara bağlı olarak kesin bir süre verilmemekle birlikte tahmini işlem süresi 24 saattir.
Unfollow edilen kullanıcıların sizi unfollow etmesinden doğacak takipçi kayıplarından kesinlikle sorumlu değiliz.
İşlem sırasında siz hesabınızı yönetebilirsiniz, gönderi paylaşabilir veya beğenebilirsiniz. Fakat unfollow yapamazsınız aksi taktirde hesap engele takılacaktır.
(Takip işlemi yapılması durumunda da hesaplama yapılır ve işlem o rakama bağlı olarak değiştirilir.)
İşlem sırasında gönderi paylaşılması durumunda limite takılma oranı düşeceği için sizin için iyi olur, belirtmek istedim.

Deneme amaçlı 100 otobeğeni satın alındı. Şuan için sorun yok ödemeden sonra hemen tanımlandı. Teşekkürler

Oto beğeni işini senden daha iyisini görmedim anında 400 begeni :) emeğine sağlık kardeşim

Beğeniler anında geldi, teşekkür ederim. Türk profiller. Güvenle çalışabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5