İnstagram Unfollow Uygulamaları

MustafaYildiz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
16 Haziran 2013
Mesajlar
1,250
Reaction score
0
Konum
İstanbul
İnstagram unfollow uygulamaları ve unfollow yapan siteleri detaylıca inceleyip sizlere bu konuda bilgi vereceğiz konumuz oldukça uzun ve açıklayıcı olacağından emin olabilirsiniz çünkü unfollow gerçekten çok detay isteyen bir konudur, sizde unfollow yapmak için konumuzu incelleyin
icon_wink.gif
.
Merhabalar,
İnstagram her geçen gün büyümekte olan çok büyük bir sosyal medya sitesidir 2014 istatistiklerine göre en son 300 milyon kullanıcı sayısını geçerek mikro blog twitteri sollamıştı. Aşağıdaki resimde istatistik resimlerini görebilirsiniz
icon_smile.gif


Her neyse yahu biz konumuza geri dönelim ve
icon_smile.gif
unfollowdan bahsedelim azıcık..
Unfollow Nedir?
Unfollow, sosyal medyada özellikle Twitter ile yayılan bir klasikleştirilmiş butondur
icon_smile.gif
bu buton ile takip ettiğiniz kişileri veya sizi takip etmeyen ama siz onları takip ettiğiniz kişileri ayıran sistemler söz konusu bu sistemlere girerek otomatik olarak bunları takibi bırakabiliyorsunuz kısaca olay bu.
İnstagram Unfollow Nedir ?
İnstagram Unfollow ise sizin takip ettiğiniz onların sizi takip etmediğiniz kişileri bularak instagramdan takipden geçebiliyorsunuz ..
İnstagram Unfollow Siteleri Nelerdir ?
Aşağıdaki liste tamamen tercih listesidir, eğer sizinde sitenizin yer almasını istiyorsanız bize mail gönderiniz..

  1. Unfollowgram


 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst