İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnstagram Web Fotoğraf Paylaşma Kodları (PHP)

Manage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
instagram-web-foto%C4%9Fraf-payla%C5%9Fma-727x384.jpg

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere bundan 3 ay önce yazdığım ve kendi aktif olarak büyüttüğüm instagram hesaplarında kullandığım bir kod projesini paylaşacağım. Bu kod size Web tarayıcınızdan instagram’a fotoğraf yüklemenize yarar. Instagram’a curl olarak bağlantı gerçekleştirir ve sadece .jpg formatında ki fotoğrafları yükleyebilirsiniz. Ve son olarak bugün üstüne ekleme yaptığım, sizlerinde işine yarayacağını düşündüğüm açıklama ekleme kısmı. Fotoğraf paylaşıcağınızda açıklama kısmı boş kalmayacak herhalde değil mi? :) onuda düşünüp açıklama ekleme bölümü yaptım. Yinede yapamadığınız / hata aldığınız kısımlar olur ise yorum ile bildirebilirsiniz. Tüm php kodlarını tamamen açık kaynak kod ve türkçe açıklamaları ile paylaştım.

İndirmek ve daha fazlası için : instagram web fotoğraf paylaşma

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5