İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnstagram'da talep etmiş olduğunuz kitle sizin ayağınıza gelsin

faprika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar, İnstagram için yazmış olduğum bir yazılımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Hazır siz okumaya başlamışken daha fazla zamanınızı almadan konuya geçeyim.

Bu robot nasıl çalışıyor?

Şimdi diyelim siz butik ürünleri satmaya çalışıyorsunuz ve instagramda ürünlerinizin fotoğraflarını paylaşarak insanların dikkatini çekmeye çalışıp bu ürünü talep etmelerini bekliyorsunuz.

Peki bu kitleye doğrudan ulaşmanızın bir yolu olsa nasıl olur?

İşte burada biz devreye giriyoruz. Siz bize butik ürünleri paylaşan bir hesap belirtiyorsunuz ve biz doğrudan o hesabın takipçilerini günlük 200 - 600 kişi arası sizin hesabınıza transfer ediyoruz.

Paketimiz 30 gün için geçerlidir. 30 gün boyunca sadece bir bir bilgisayar sizin için çalışıyor ve her gün sizin talep etmiş olduğunuz kitle ortalama 400 kişi sizin sayfanızı takip ediyor. Bunlar tamamen sizin talep etmiş olduğunuz hesabın takipçi kitlesinden gelen kişilerdir.

NOT: Bu yazılımı satın almadan önce 2 gün denemek ücretsizdir. Yani 2 gün denedikten sonra size gelen takipçileri kontrol ederek yalan yanlış iş yapmadığımızdan emin olmanızı sağlıyoruz.

Ayrıca altını çizerek belirtmek istiyorum. Bu robot, bir akıllı robottur vereceğiniz karşı hesapların kullanıcıları sizi takip edene kadar peşini bırakmaz. Bu rahatsız edecek şekilde değildir. Diğer hesaplar gibi sahte bir topluluğu yoktur, takipçi kazandırma programı değildir. Bizim yazılımımız İnstagram ile özel bağlantılı olarak çalışıyor.

İnstagram reklamları için doğru adrestesiniz yazılımın maliyeti facebook, google vs. reklam şirketleri ile kıyaslayınca gösterim başı maliyeti 0,02 kuruşa denk geliyor. İstanbul veya İzmir'de ikamet eden müşterilerimiz için yüz yüze görüşebiliriz.

Detaylı bilgi almak isteyenler PM'den yazabilir yada içeriğin altına yazarsanız biz size ulaşabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5