İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★ İnstamPro ★ Dünyanın En Faydalı İnstagram Programı ★ Uygun Fiyat Garantisi ★

sedat1993

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Instagram-128.png
DÜNYA'NIN EN GELİŞMİŞ INSTAGRAM YAZILIMI
Instagram-128.png

İNSTAMPRO V2.0
right-icon.gif
GÜVENİLİR, HIZLI, STABİL VE SÜREKLİ GELİŞTİRİLEN BİR ARAÇ İSTEMEZ MİSİNİZ?

right-icon.gif
Takipçileriniz Tamamen Organik Bir Şekilde Yükselecek, Çoğalacak, Artacak...

right-icon.gif
Hesabınızdaki Aktiflik Oranı Yükselecek.

right-icon.gif
Her Paylaştığınız Gönderinin Keşfete Girme % Oranı Yükselecektir.

right-icon.gif
Web Siteniz var ise Yorum Menüleri Kullanılarak Ziyaretçi Hit Çekebilirsiniz.

right-icon.gif
Butik Hesabı'ysanız Whatsapp Mesajlarınız Hiç Susmayacak!

right-icon.gif
Lokasyon'a Göre Çalışmalar Yaparak Hedef Kullanıcıya Nokta Atışı Yapabilirsiniz.

right-icon.gif
Takipçi Listenizi İstediğiniz Bir Kitleye Göre Şekillendirebilir, Yükseltebilirsiniz.

right-icon.gif
Instagram üzerinde yaptığınız satışları arttırabilirsiniz.

♧ Toplu Gönderi İndirme ve Silme ve Zaman Ayarlı Paylaşma İşlemleri Yapabilirsiniz.♧

right-icon.gif
Toplamda Yapılmasını İstediğiniz İşlem Miktarini Belirleyebilirsiniz.

right-icon.gif
Bay / Bayan Cinsiyet Ayrımı ( Cinsiyete Göre Takip İşlemi )

right-icon.gif
Spam Algılanırsa Otomatik Durdurma İşlemi

right-icon.gif
Detaylı Takip
Seçenekleri

right-icon.gif
Gizli Kullanıcıları Takip Etme ( Bu Özellikle Gizli Kullanıcılara Takip İşlemi Yapılmayacaktır)

right-icon.gif
Beni Takip Edenler Takip Edilmesin ( Sizi Takip Eden Kullanıcılara Takip İşlemi Yapılmayacaktır )

right-icon.gif
Takip Edilen Kullanıcı Takip Edilmesin ( Takip Ettiğiniz Kullanıcılar'a Takip İşlemi Yapılmayacaktır )

★★★ Multi Takip ★★★
right-icon.gif

right-icon.gif
Örneğin oluşturacağınız listede 200 kullanıcı ismi var, sırasıyla bu kullanıcıların son x adet kadar takipçisini takip edebilirsiniz.

right-icon.gif
Bay / Bayan Cinsiyet Ayrımı ( Cinsiyete Göre Takip İşlemi )

right-icon.gif
Spam Algılanırsa Otomatik Durdurma İşlemi

right-icon.gif
Detaylı Takip
Seçenekleri

★★★ Takipten Çıkarma - Unfollow İşlemleri ★★★
right-icon.gif
Detaylı Unfollow İşlemleri

★★★ Takipten Çıkarma - Unfollow ★★★

Sahte Hesapları Takipten Çıkarma
right-icon.gif

right-icon.gif
Beyaz Liste Özelliği ( Beyaz Listedeki Kullanıcılar Tüm Seçenekler İşaretli Olsa Dahi Takipten Çıkarılmaz )

right-icon.gif
Eskiden Yeniye Doğru Unfollow İşlemi ( İlk Takip Ettiklerinizden Sorgulama ve İşlem Yapmaya Başlar)

right-icon.gif
Sizi Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma

right-icon.gif
Sizin Takip Ettiklerinizi Takipten Çıkarma

right-icon.gif
Gizli Kullanıcıları Takipten Çıkarma

right-icon.gif
Profili Açık Kullanıcıları Takipten Çıkarma

right-icon.gif
Her x Adet kadar Takipten Çıkarmadan Sonra Unfollow İşlemlerini Beklemeye Alma Özelliği.

★★★ Beğeni İşlemleri ★★★
Keşfet Gönderilerini Belirli Zaman Aralıklarında Kontrol Ettirme
Ana Sayfa Gönderilerini Belirli Zaman Aralıklarında Kontrol Ettirme
Ana sayfa ve Keşfet Gönderilerine belirleyeceğiniz x ile x dakika arası
Gönderilere Beğeni ★ Yorum ★ Yorum Sonuna Random Harf ve Sayı Şeklinde Yorum Yaptırabilirsiniz.
Multi Beğeni Menüsü
Multi Login Özelliği ( Birden Fazla Hesap İle İşlem Yapabilirsiniz )
İstediğiniz Gönderiye Listedeki Hesaplardan Beğeni İşlemi ( Beğeni Paneli olarak düşünebilirsiniz )
★ Hashtag Arama > Yorum , Takip, Beğeni İşlemleri ★

Birden Fazla Hashtag Kontrolü ( Multi Hashtag ) , Hashtag Listesi Yükleme ve Seçilen Hashtagi Listeden Silme Seçeneği
Zaman Ayarı Özelliği ve Bol Seçenekler
Örneğin #Takipedenitakipederim gönderisi ile ilgili paylaşılan tüm gönderiler ile ilgili işlemler.
Hashtag aramasındaki gönderiye beğeni & yorum & yorum sonunda random yazı ve sayı ekleyerek yorum yapma özelliği
Gönderiyi Paylaşan Kullanıcıyı Takip Etme Seçeneği

Konum Lokasyon Gönderilerine İşlemler
Birden Fazla Lokasyon Konum Kontrolü ( Multi Lokasyon )
Yorum Ekleme, Yorum Listesi Yükleme, Yorum Silme Seçeneği
Gönderiyi Beğenme Seçeneği
Gönderiyi Paylaşan Kullanıcıyı Takip Etme Seçeneği
Listeleme İşlemleri

Gönderiyi Beğenenlerin Listesini Oluşturabilirsiniz
Gönderiyi Yorum Yapanların Listesini Oluşturabilirsiniz
İstediğiniz Bir Kullanıcının , Hesabın Takipçilerinin Listesini Oluşturma ve Takip Etme
İstediğiniz Bir Kullanıcının , Hesabın Takip Ettiklerini 'nin Listesini Oluşturma ve Takip Etme
Konum Lokasyon Sorgusu İle Gönderi Arama ve Kullanıcı Takip Et
Detaylı Konum İşlemleri
right-icon.gif
Örneğin İstanbul Araması İle, İstanbul İlçeleri Veya İstanbul İle İlgili Benzer Aramalar'daki Gönderilerin Listesini Oluşturur.

Oluşturduğunuz Bu Liste İle Bu Konumlardan Takipçi Yükseltebilirsiniz.

Keşfet Grupları İçin Özel Menüler
Yorum Menüsü
Yorum Listesi Oluşturabilirsiniz.
Yorum Yapılacak Hesapların, Kullanıcıların Listesini Oluşturabilirsiniz.
Daha Sonra Oluşturduğunuz Bu Yorum Listesindeki Yorumları Kullanıcı Listesindeki Kullanıcıların Son Paylaşımlarına Yorum Yaptırma Özelliği.
( Listedeki Hesapların Son Paylaşımlarına Yorum Yapar )
Son Paylaşımı Beğenme Özelliği

Etiketli Yorum Menüsü
Multi Login Özelliği ( Birden Fazla Hesap İle Bu Menüyü Kullanabilirsiniz )
İstediğiniz Gönderiye Oluşturduğunuz listelerdeki kullanıcıları etiketli yorum yapar. ( [MENTION=71452]Ahmet[/MENTION] [MENTION=10346]Mehmet[/MENTION] [MENTION=5399]fat[/MENTION]ma [MENTION=75257]ayse[/MENTION] )

Multi Yorum Menüsü

İstediğiniz Gönderiye Multi Hesaplar ile yani yan hesaplarınızla yorum yaptırabilirsiniz.
Her hesap x saniye arayla x adet kadar yorum yapsın,
Toplamda x yorumda bir x süre kadar bekleme seçenekleri.

Kart ile satın alma link : https://www.shopier.com/486118
right-icon.gif
Satın almak için Whatsap iletişim : 0536 202 12 13

right-icon.gif
Hızlı Whatsapp sipariş linki için BURAYA TIKLAYIN

cost.png
50 TL

5 AYLIK LİSANS
Kredi kartı ile satın alabilirsiniz. (+%3 komisyon vardır).

Kart ile satın alma link : https://www.shopier.com/489762

right-icon.gif
Satın almak için Whatsap iletişim : 0536 202 12 13

right-icon.gif
Hızlı Whatsapp sipariş linki için BURAYA TIKLAYIN

cost.png
150 TL

blue_view.png
ÖRNEK VİDEOLAR

youtube.png
Youtube:
https://youtu.be/j9xyjJ66FBw
youtube.png
Youtube:
https://youtu.be/kvMD5P6KLEg
Programı aldım. Yakın zamanda detaylı şekilde kullanımı öğrenip sonuçları yazacağım. Arkadaş oldukça ilgili birisi. Teşekkür ederim :)
Merhaba: Öncelikle şu şekilde belirtmek isterim, (kendisini bu forumda bir başka kullanıcıyı zannederek kullanıcının bu programa benzer farklı bir program sattığını ve o programı satın almak için girdiğimde bu programla karşılaşıp aldığımı söylemek istiyorum. :) "Tamamen tesadüf eseri tanışmamız" "Bir film gibi yani" Bu arada Kayahan abimi ayrıca rahmetle anıyorum.
Fazla süslü söze cümleye gerek hocam bu işin içindemisin (instagram) asla düşünme arkana bile bakma yap ödemeni 1 aylık denemeye başla. Bak tecrübe konuşuyor burada bugün itibari ile 12 Gündür kullanıyorum bu programı. İlk önce bir iki gün acemelik bölümü var hiç kullanmayan ben bile 2 günde çözdüm programı gerisi gözüm kapalı açıyorum programı hesap bilgilerimi giriyorum ve tıkır tıkır gelsin takipçiler. Gitsin yorumlar, Lıkır lıkır demlensin çaylar. Hoop komşu banada yorum yaparmısın yok. Pardon sanada yapmış mıyım yorum önemli değil sevildiğini bil sende yap demeye gerek yok. Zaten yapıyor görmüş senin gibi kibarını. Bırakırmı yancısını. Hayde aç programı ayarlarını yap açık bırakmayı unutma pc ekranını, kapandı mı ekran duruyor kapanıyor program. Sonra üzülür takipçileriniz nerde neden bizi kimse takip etmiyor takibe takip diye mesajlar başlar bir kutu mendil bile yetmez sonrasında silmeye göz yaşını.
Gelsin bütün multiler herkese benden son 20 kişilik multi çek diyorsun program emrin olur abim ayarlıyorsun 1800 saniye ye daha düşük yapma karizmayı cizdirirsin kalırsan 2 gün banlı ne takip edebilirsin ne takipçi edinebilirsin. Zaten multi varsa gerisini salla.
* Elimle takibe takip yapacağım diye 4 ayda anam ağladı eski hesabımda. 4 aylık 15k takipçi takip edilen de 7k yani bunlar tamamen organik beğenilerde 400 ila 1k arası değişiyor.
* 12 Gün önce açtığım hesap ise 3k takipçi - 4k takip edilen. Beğeni 200-500 kişi ile değişiyor. Paylaşım ne kadar orjinal ve sana ait özel bir görsel olursa o denli beğeni alıyor.
Çarpmayla toslamayla, dur adamın tasarımınıda alayım çalayım ekliyeyim (bak şu enayiye resmi tam benlik hııhh tamda güzel oldu gelsin beğeniler diye düşünüp hırsızlık yapanlar, emeği götürenler, kaymağa bal sürenlerden olmayın.) Bu şekilde iş yürümez arkadaş bunu bilin diye yazıyorum.
Memnun musun arkadaş ondan bahset diyen arkadaş sanada selam olsun...
Sevgilerimle...
5 aylık lisans uzatıldı, 1 aylık kullanımdan sonra kesinlikle tavsiye ederim, güncellemeler ile birlikte çok daha iyi olmaya başladı, teşekkürler instampro
Yeni kullanmaya başladım ama beklediğimden daha iyi çıktı diyebilirim. Ayrıca arkadaş çok ilgili ve her türlü konuda yardımcı oluyor.
Programı yeni satın aldım. Benden kaynaklı bazı sorunlar oldu arkadaş gece 4 e kadar benim sorunumla ilgilendi. Program sorunsuz ve beklediğimden iyi çıktı. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum :)
Programı yeni satın aldım. Benden kaynaklı bazı sorunlar oldu arkadaş gece 4 e kadar benim sorunumla ilgilendi. Program sorunsuz ve beklediğimden iyi çıktı. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum :)
Çok başarılı bir program çok işime yaradı sayende daha hızlı yükseliyorum.
Son gelen güncelleme ile program gaerçekten tadından yenmez hale geldi. Daha 2 gün oldu alalı ilk gün @Slash; hocamızın sözünü dinlemeyip hesabı spama düşürdüm fakat sonrasında detaylı ayarlamalarla sabah akşam açık bırakıyorum 0 spam düşme yaşadım. Gayet optimize çalışıyor program. 14 saat içerisinde 800 kişiyi takip edebiliyor ve 0 spam uyarısı
Bu arada hesabı spama düşen kişilere taktikler verebilirim. (gönderiye yazdıgınız yazıların gözükmemeside bir spamdır. Bu başınıza gelirse mesaj atın canı gönülden yardımcı olurum.
Program stabil çalışıyor, yapımcısının emeği çok. Destek ihtiyacında aynı dakikada yanıt verebilmeyi nasıl beceriyor onu çözemedim :) Ufak tefek bugları feedback ler sayesinde gideriyoruz. Arkadaşı tebrik ediyor ve programı tavsiye ediyorum. F/P ürünü resmen :)
Sıfır hesap açıp şu an 24 saat sonucunda 1050 takip yaptı. 450ye yakın geri dönüş aldım. Farklı bir program denemiştim bu kadar stabil değildi. Şüphesi olan arkadaş varsa bence 1 aylık satın alsınlar denesinler , şahsen ben öyle yaptım . Zaten piyasadakilere göre ucuz.
5 aylik lisans alinmiştir satici arkadaş cok ilgili her soruma sabir ve anlayişla cevap verdi. Müsteri memnuniyetine çok önem veriyor sırf arkadasın samimiyeti ve ilgisi için bile hiç düşünmeden iş yapabilirsiniz.Programi çok inceleme firsatim olmadi inceledikten sonra ürün hakkinda yorumumu yazacağim.
5 aylık lisans alınmıştır program işini süper yapıyor sürekli güncelleme alıyor alacak arkadaşlara tavsiye ederim :)
1 Aylık deneme amaçlı alındı. Arkadaş ilgili ve hızlı. :)
Program gayet stabil ve düzgün çalışıyor herkese öneririm
Arkadaştan bugün programı satın aldım. Sağolsun kendisi çok ilgili, bir problemle karşılaştığım zaman bağlanıp ilgilendi. Bir aylık deneme süresi sonrasında 5 aylık sürümünü almayı düşünüyorum.
1.5 ay önce instapro hesabi alinmis bugunde @komedicini sayfasinda reklam calismasi yaptirilmistir. Kesinlikle hakkı olan ücreti almiyor forumda karşılaştiğima ve iş yaptiğima en çok sevindiğim insandir kendisi samimiyetine ve dürüstlügüne sonuna kadar güvenebilirsiniz.
1 Adet lisans alındı sıkıntısız çalışıyor arkadaş ilgili ve saat kaç olursa olsun destek veriyor kullanmaya yeni başladım kullanuşlı duruyor ilginiz için teşekkürler
Çok başarılı olmuş son gelen güncellemelerle beraber daha da güzel oldu elinize emeğinize sağlık
1 adet lisans alındı, hızlı ve ilgili bir arkadaş, teşekkürler.
Şahsen programı geçen günlerde aylık satın almıştım fakat yararını fazlasıyla gördüğüm için yıllıga çevirdim.Program çok stabil ve sağlıklı çalışmakla beraber bayağı geliştiriliyor.İlk aldıktan sonraki gelen güncelleme ile harika özellikler daha eklenmiş öyle ufak tefek değil.Arkadaşlara tavsiye edebilirim pişman etmez.
Başkandan aldım lisansı baya iyi beğendim cidden yorum takip vs özellikleri muhteşem işimi gördü şiddetle tavsiye ediyorum deneyin farklı anlicaksınız.
30 Dakikada takip ile 500 istek gönderdim bilerek sayıyı fazla yaptım ; 300 dönüş geldi çok iyi de geldi teşşekürler hocam.
1 adet lisans alındı sistem gayet başarılı herkese tavsiyemdir.
Programı satın alalı bir ayı geçmedi ama satıcı arkadaş sürekli programı günceliyor ve uygulamayı geliştirmektedir kullanıcı yorumlarına çok önem veriyor, istek ve geri dönüşlere göre 1 hafta içerisinde rica ettiğiniz özelliği ekliyor. Program şuan için bende stabil çalışmaktadır. Güvenle alabilirsiniz, arkadaşı şiddetle tavsiye etmekteyim ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim.
Programı dün aldım ve gayet stabil çalışıyor sürekli güncelleme ise gayet başarılı olacağını gösteriyor.
Geliştikçe daha iyi şeyler olacağını göreceğiz. Tüm soru ve isteklerime gayet net ve kibar cevaplar hatta anlamadığım zamanlarda bile uzaktan bağlandığı için arkadaşa teşekkürler
Detaylı olarak inceledim. Diğer piyasadaki uygulamalara göre hem fiyatları iyi hemde aynı özellikler bulunmakta.
Benden +refi kaptılar aylık olarak satın aldım uzun süre çalışmayı düşünüyorum.
Hocam ilk alanlardan biri olarak yardımcı olması açısında bilgi vereyim isterseniz ;
Bildiğiniz tüm işlemleri şuanlık yapıyor , sadece zamanlı paylaşım , beğenmeleri geri çekme gibi işlemler yok benim bildiğim ve sürekli kulllanmak istediğim oda bir kaç güne gelir . Çünkü arkadaşla günde en az 4,5 kez muhabbet ediyoruz. Ayrıca sürekli güncelleme ileri ki zamanlarda daha iyi olacağının göstergesi olarak görmemi sağlıyor
Tabi ki istekler , arzular farklı olduğundan sizin arayışınız farklı olabilir. Bir kaç güne de program piyasada ki bir çok programa kafa tutar gibi geliyor.
hocam şu an çalıştırdım eksik bir şey göremedim gayet detaylı ve stabil çalışıyor istenilen her özellik var multi hesapla yorumlama özelliğide gayet iyi birden fazla hesap açarak yorum engelide aşılmış olunuyor ben şimdilik memnunum bakalım 1 hafta sonra geri dönüşler hakkında tekrar yorum yazarım
@Slash; Hocam gece saat dinlemeden yardımcı olmaya çalıştı teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden
1 adet lisans alındı sıkıntısız çalışıyor
1 Adet lisans alındı , arkadaş ilgili.
Program her geçen gün bir önceki günden güzel ve kullanışlı hale geliyor herkese tavsiye edilir
Program gayet stabil ve düzgün çalışıyor herkese öneririm
Deneme sonuçlarım çok olumlu arkadaş ta çok ilgili inşallah böyle devam eder..
1 adet lisans alındı kullanışlı ve pratik rahatlikla alabilirsiniz
Bugün 1 adet lisans alındı. Program ile ilgili görüşlerimi daha sonra ileteceğim.
Ancak şunu söylebilirimki oldukça ilgili ve yardımcı, program kurulumundan kullanıma kadar çok hızlı destek sağladı. teşekkürler
Yeni kullanmaya başladım ama beklediğimden daha iyi çıktı diyebilirim. Ayrıca arkadaş çok ilgili ve her türlü konuda yardımcı oluyor.
S.A.
5 Aylık lisans alındı baya ilgili ve kibar bir arkadaşımız kendisine teşekkür ederim programı henüz kullanmadım kullanıp burda inşallah detay belirtecek fırsatım olur.
Herkese hayırlı işler
1 adet lisans aldim sagolsun ilgilendi en ince ayrintiya kadar :) hesap da kasilmaya basladi
Yaklaşık 10 gün önce programı 3 aylığına satın aldım gerçekten sürekli güncellenen ve yenilikler eklenen başka bir program yok oldukça memnun kaldım
Bir adet lisans satın alındı. Arkadaşa ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum..
1 aylık daha güncelledim lisansı aldığımdan bu yana çok sık güncelleme geldi çok sık özellik eklendi ve hesaplarıma harika organik takipçi kastım şahane ^^
programı aldım, kullanıyorum şuana kadar gayet güzel ve stabil
Lisans alındı sıkıntısız çalışıyor.
selam aldım ben çok ilgili bir arkadaş umarım aktif bir sonuç alırım, alacak gibiyim de istatislikler oyle gosteriyor. teşekkürler ilgili arkadaş
15 gün önce programı 1 aylık olarak satın aldım. Yorum yapmak için 15 gün bekledim. %300 bir performans aldım 15 günde. Program çok rahat kullanılıyor ve stabil çalışıyor. Yakın zamanda lisansımı uzatacağım.
gayet güzel ve stabil çalışıyor teşekkür ederim.
Arkadaşın ilgisine hayran kaldım. Teşekkürler
1 aylık lisans alındı. teşekkürler.
1.5 ay önce instapro hesabi alinmis bugunde @komedicini sayfasinda reklam calismasi yaptirilmistir. Kesinlikle hakkı olan ücreti almiyor forumda karşılaştiğima ve iş yaptiğima en çok sevindiğim insandir kendisi samimiyetine ve dürüstlügüne sonuna kadar güvenebilirsiniz.
1 aylık deneme alındı sonucu paylaşacağım suan için arkadaş çok hızlı sekılde ilgilendi teşekkürler

gOAyo5.png

D7y3k6.png

jyn3MW.png

Menüler

Vr3YmP.png

D7R9Az.png

8Y1ZO1.png

nOJrZR.png

LbgBZa.png

vjJ4rp.png

2Jk5dv.png

z045N9.png

TAKİP MENÜLERİ

vjJZdR.png

1JGNmD.png

LbOQ71.png

rOJEBM.png

76yAEv.png

PlOQ4Q.png

76Xl7P.png

1JkrdN.png

Lb4E3Z.png

Vr3YdP.png

G9y3n6.jpg

z0JnR6.jpg

y0zVdy.png

1JGdqG.png

LbO3mb.png

rOJ9n1.png

76yv5a.png

rOVR93.png

z045N9.png

rO8A6V.png

76bPvN.png

gOld13.png

Pl38b9.png

JORoPE.png

OyY1Q3.png

qGq6X5.png

V3kRAR.png

nJXoka.png

vJO7mD.png

rOLWb7.png

LbPkqj.jpg

rJqjmM.jpg

Türkiye'de instampro dahil nereden yazılım alırsanız alın iadesini yapamazsınız. Lisans teslim edildikten sonra iade olayı kesinliklegerçekleştirilmeyecektir. Bunun sebebi yazılımımızı korumamızdır. Yazılımın satışı kadar yazılımın güvenliğide bizim için önemlidir.
Yazılımın kimden, nereden alındığının bir önemi olmadan, yazılımı kullanan tüm kullanıcılar, iade edilemeyeceğini kabul etmiş sayılır.
Satın aldığınız lisansların satışı veya devir edilmesi serbesttir. Satın aldıktan sonra dilerseniz satabilirsiniz / devredebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5