İnstructables ile Pagerank 6 Backlink Kazanın

Batarya

0
İyinet Üyesi
Katılım
29 Aralık 2014
Mesajlar
2
Reaction score
0
Backlink kategorisinin üstünde uzun zamandır durmuyordum ve bunun farkındaydım. Umarım bu kategoriyi unuttuğumu düşünmemişsinizdir :) . Herneyse bu gün İnstructables.com ‘dan bedava pagerank 6 backlink alacağız.


Öncelikle instructables.com websitemize girelim (yukarıdaki logoya tıklayarak hızlıca siteye erişebilirsiniz.) Ardından sitenin üst menüsünden “Sign Up” seçeneğine tıklıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi kayıt olacağız. Önümüze bizden bir plan seçmemizi isteyen bir sayfa geliyor. Burden “Free” seçeneğine tıklayarak ücretsiz planı seçiyoruz ve kayıt işlemine devam ediyoruz.

instructables-kayit-sayfasi.png

Karşımızdaki yukarıdaki görseldeki gibi bir ekran geliyor. İnstructables’a Facebook , Twitter , Google + , Autodesk veya mail adresimiz ile kayıt olabiliyoruz. Gerekli alanları doldurduktan sonra mailimize girip üyelik mailini onaylıyoruz.

Mailimizi onayladıktan sonra http://www.instructables.com/account/login adresinden belirlediğimiz kullanıcı adımız ve şifremizle giriş yapıyoruz. Üyeliğimizi tamamlayıp giriş yaptıktan sonra http://www.instructables.com/you adresine giriyoruz ve karşımıza çıkan sayfada “Settings” bölümüne giriyoruz. Burdan kullanıcı bilgilerimizi düzenleyebiliyor , avatarımızı değiştirebiliyor ve websitemizi ekleyebiliyoruz. Bizim için önemli olan websitemizi ekleyip bedava pagerank 6 backlink almak. Bu yüzden bu sayfada bulunan “Website Name” kısmına anahtar kelimemizi ve “Website URL” kısmına da website linkimizi ekliyoruz.

Bu sayede İnstructables.com’dan ücretsiz olarak pagerank 6 dofollow backlink sahibi oluyoruz. Backlinkinizi http://www.instructables.com/member/[kullanıcı adınız] adresinden kontrol edebilirsiniz. Benim İnstructables sayfamı ziyaret etmek isteyen arkadaşlar buraya tıklayabilirler.

Kaynak : http://bemreuzun.com.tr/instructables-ile-pagerank-6-backlink-kazanin/
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst