İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İntenetten Para Kazanma Yolları ve Kanıtları

reyting Tv

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Uzun zamandır internet para kazanmayı araştıran birisiyim yaklaşık 5 senedir
bir çok yöntem denedim eskiden netlio diye bir sistem vardı facebookta ürün paylaşınca para kazandırıyodu sonra nolduysa kapandı Youtube’da 5 senedir yayın yapıyorum 4 senedir’de düzenli para kazanıyorum şimdi diceksinizki bunları neden anlatıyon bize kazanmayı göster !

Öncelikle bu denediğim yöntemlerin içinde en kolay yöntemden bahsetmek istiyorum başladıktan yaklaşık 2 ay sonra kazandırmaya başlıyor eğer düzgün çalışırsanız hazırmısınız yöntemi sölüyorum Satış Ortaklığı peki bu sistem nedir bazı firmalar ortaklık sistemini kullanır kendi özel paneli vardır üye olursunuz size ürün linkleri verilir bu linkler her üye olan için benzersizdir eğer sizin linkinizden birisi ürünü satın alırsa komisyon kazandırır
bu komisyon oranları %2 den %75 kadar değişebiliyor satıcanız ürüne bağlı özellikle djital ürünlerde çok kazandırıyor..

Satış Ortaklığı Siteleri Nelerdir ?

Bir çok site var satış ortaklığı ile ilgili bunlardan bazıları odaklıpazar,admitad ve clickbank, odaklıpazar ve clickbank türkiyede hizmet verir clickbank yurtdışında çalışan firmadır yani sadece amerika pazarında çalışır ve dolar üzerinden iş yapar size daha yüksek kazanç sağlar

şimdi geldik kanıt göstermeye size istediğiniz kadar kanıt gösterebilirim bunlardan sadece birisini aşağıdaki resimde gösterdim

kolay-video-dersleri.png

günde 100 lira çokta fazla olmadı sisteme başlıyalı bu sistem Admitad’tir tabi hergün aynı parayı kazandırmayabilir belkide daha fazlasını kazandırır sizin çalışmanıza bağlı peki nasıl yapılıyor diyecek olursanız bunların hepsini web sitem üzerinde ayrıntılı bir şekilde anlattım ayrıca youtube kanalımda’da detaylı bir şekilde anlattım youtube kanalımada web sitem üzerindeki videolardan ulaşabilirsiniz site linkini asağıya bıraktım herkese kolay gelsin
https://www.kolayvideodersler.com/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5