İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnter-Fenerbahçe liderlik için mücadele edecek

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
FENERBAHÇE, Avrupa Şampiyonlar Ligi G Grubu’ndaki 5. maçında bu akşam İtalya’nın İnter takımı ile karşılaşacak. Milano kentindeki Giuseppe Meazza Stadı’nda saat 21.45’te başlayacak maç, Star’dan naklen yayınlanacak.

Karşılaşmayı, Avusturyalı hakem Konrad Plautz yönetecek. Plautz’un yardımcılıklarını Egon Bereuter ve Markus Mayr yapacak. Fenerbahçe’de, sakatlıkları bulunan futbolculardan Kezman, Deniz ve Serdar yok, Gökhan’ın durumu ise maç saatinde belli olacak. İnter’de ise Burdisso cezalı, Figo ve Vieira sakat. Ünlü Brezilyalı golcü Adriano da, adı UEFA listesinde yer almadığı için forma giyemeyecek. 2. tura çıkmayı büyük ölçüde garantileyen iki takım için bu akşamki maç, grubu lider bitirme açısından önem taşıyor. F.Bahçe, 1 puan önünde zirvede yer alan rakibinden puan veya puanlar aldığı taktirde grubu ilk sırada bitirme şansını sürdürecek. Yenilmesi halinde ise İnter, bitime bir maç kala lider bitirmeyi garantileyecek. İki takım arasında İstanbul’da oynanan ilk karşılaşmayı, F.Bahçe 1-0 kazanmıştı.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
çok zor 3 puan ama diğer maçın sonucuna göre garantileyebiliriz bugün.

Kaiser_Dealxa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fenerbahçe'ye avrupa'da aşırı güveniyorum ama deplasmanda ve inter'e karşı en fazla 1 puan alabileceğini düşünüyorum.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CSKA maçtan en az 1 puan alırsa sonuç ne olursa olsun çıkmayı garantiliyoruz.. ama liderlik önemli hakkaten..
bana bi beraberlik alırız gibi geliyo zor da olsa..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
psv yenilsin tek dileğim bu

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
of ya psv yendi :s kesin bu mactan puan cıkarmalıyız

y2s4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
önemli değil fenerbahçe son maçta yine kazanır.
hiç olmadı bugün interi bile yenip garantiler.
fener maçı bütün sonuçlara açık bugün

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İlk yarı bitti. İnterin forması hoşuma gitmedi. FB oynasa korkmasa interi yener bence.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
çok top kaybediyoz çok

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fener bugun vasat ikinci yarı bir silkelenip oynasa maçı koparırda...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5