İnteraktif Ekitaplarımızın Satış Ortağı Olun Birlikte Kazanalım.

kolayplc

0
İyinet Üyesi
Katılım
9 Şubat 2016
Mesajlar
4
Reaction score
0
Merhaba. Size müthiş bir teklifimiz var. Alanının ilk ve tek gerçek interaktif e-kitaplarını hazırlayan kolayplc.com olarak sizleri satış ortağımız olmanız için davet ediyoruz. Öyle yüzlerce tıka vs gerek yok. Sitenize koyacağınız reklam ve text reklamlarınız ile sizden gelen her satışa tam %30 komisyon ödüyoruz. Üstelik ödemeler haftalık(Kapıda ödemeli yapılan satışlarda süre 10 gündür). İlk satışınıza %50 komisyon ödeyeceğiz.

Daha detaylı bilgi:

http://www.kolayplc.com/?page_id=372

afilliate-1.jpg


Birlikte kazanmaya ne dersin? Satış ortağımız(Afilliate) olun! Güçlerimizi birleştirelim birlikte kazanalım. Web siteniz varsa, satış ortağımız olun, reklamları sitenize yerleştirin. Sitenizden her gelen satış için tam %30 komisyon kazanın!(kdv öncesi rakamdan). Örneğin sitenizdeki bannerı tıklatarak gelen ziyaretçi 100 TL+KDV’lik bir ürün aldığında 30 TL komisyonunuz cepte!DAHA BİTMEDİ! Satış ortağı olan tüm kullanıcılara özel %10 indirim kuponu tanımlanacaktır. Size özel bu satış kodu ile sizin sitenizden gelen kullanıcılar %10 indirim kazanacaklar. Böylece ürünlerimizi alacak kullanıcıları satış ortaklarımız üzerinden almaya teşvik etmiş oluyoruz. Size göndereceğimiz size özel satış kodunu sitenizde yapacağınız tanıtım yazısına eklemeniz yeterlidir. Böylece sitenizden gelen kullanıcılar %10 indirim sağlarken sizede %30 komisyon kazandıracaklar.

AVANTAJLAR BİTMEDİ! Satış ortağı olan tüm üyelerimiz aynı zamanda flowcode.net ve kolaypic.com içinde satış ortağı yapılacaklardır. (Sitelerin altyapısı tamamlandığında).


Satış ortağı olduğunuzda sizden gelen tüm tıklamalar, satın almaları hesabınızda izleyebilirsiniz.
Detaylı bilgi için inceleyin http://www.kolayplc.com/?page_id=448


SATIŞ ORTAĞIMIZ OLMAK İÇİN BURAYI TIKLATINIZ

affiliate-marketing-2.png
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst