İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internal Server Error The server encountered an internal error

Kenshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Bu hatayı alıyorum arkadaşlar, hiç birşeye dokunmadım kendi kendine bunu yapmaya başladı...

www.orguisleri.com adres

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
error_log dosyalarına bakmadan emin olamayız ama hata dosyalarınızın erişim yetkilerinin bozulduğunu gösteriyor.

Sorunu çözebilecek kişi hostunuzu aldığınız yer.
VPS kullanıyorsanız dosyalarınızın chown ayarlarını kontrol edebilirsiniz.

Kenshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
chmodları 755 yaptım duzeldi fakaat niye durduk yere böyle oldu acaba, dünde olmuştu aynı sekilde çözmüştüm biri bana oyunmu oynuyor nedir?

Scap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dosya modları kendi kendine pek değişmez. Kontrol etmende yarar var.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu durum hosting aldığınız yerle de alakalı olabilir

dso dan suphp ye geçmiş veya apache den litespeed e geçmiş ise chmod 755 dışında bir değerde oldugunda 500 Hatası alınır.

Sunucuda bir değişiklik yapılmış olabilir kendi kendine durup dururken olmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5