İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internal Server Error

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ftp ye site adresin olarak değil de site ip adresi olarak girmeye çalış
senin adres bu
109.73.74.249

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
bir çok sorun olabilir host sağlayan yer ile yazma izinleri ile herhangi bir eklenti ile iyice bir araştırma yapmalısın

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
dediğiniz gibi girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum..

Ekleme:
bir çok sorun olabilir host sağlayan yer ile yazma izinleri ile herhangi bir eklenti ile iyice bir araştırma yapmalısın

bir ftp ye girebilsem :) cpanel den ulaşabiliyorum ama

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bende öyle zannediyorum çünkü bu sabah kullandığım hostta kurduğumda sorun yoktu sonra diğer hosta kurdum bu hatayı almaya başladım

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
senin sorun anlaşıldı host ile alakalı host sağlayan yer ile görüş sonuç alamaz isen pm at sorunu çözelim ;)

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hostingten domaini sil derken publick html i falan tamamen boşaltayımmı hocam. yedek var bende

bu arada davulcu geçiyor herkese hayırlı ramazanlar :)

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
hocam şu anlık bişey yapma bekle host sağlayan yer ile bir görüş senin sorun hostdan kaynaklı eğerki sorun çözülmez ise pm at gün içinde halledelim yardımcı olacağım sana

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ekleme: ns ler yönlenmişti ama şimdi de Oops! Google Chrome could not find osmanlisiirleri.com bu hatayı veriyor

Ekleme:
hocam şu anlık bişey yapma bekle host sağlayan yer ile bir görüş senin sorun hostdan kaynaklı eğerki sorun çözülmez ise pm at gün içinde halledelim yardımcı olacağım sana

sağolun hocam ticket açtım en kısa sürede cevap verirler inş :)

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ekleme: ns ler yönlenmişti ama şimdi de Oops! Google Chrome could not find osmanlisiirleri.com bu hatayı veriyor

Ekleme:

sağolun hocam ticket açtım en kısa sürede cevap verirler inş :)

72 saat içinde yaşanan gelip gitmeler normaldir hocam, bir düzelir bir bozulur...
Taaa en başta da dediğim gibi sorun dns ve hostta :)

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hocam yardımı olan herkesten yardım etmeye çalışan herkesten Allah razı olsun sorun düzelmiştir çok sağolun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5