İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

internal server error

Cocali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Websitemin aylık trafiği çok artınca hosting firması tarafından server kiralamaya yönlendirildim.

Daha önce çalışan ASP kodları (iletişim formu) çalışmamaya başladı, aşağıdaki hatayı veriyor:

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

Hosting firmasındaki bir çalışan kodları yazdığı halde hatanın düzeltilmesi konusunda yardımcı olamıyorlar,

öneriniz olursa çok sevinirim...

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Event Viewer ile aldığınız hatanın detayını gönderebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hatanın ne olduğunu görmediğimizden bişey söylemeyemeyiz
fakat yeni servera geçtiysen muhtemelen iletişim formunda kullandığın email bileşeni serverda yükle değil o yüzden hata veriyor olabilir.tabi bu sadece tahmin hata kodlarını görmek lazım

Cocali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hata kodları nerede saklanır

hata kodlarına ulaşmayı denedim, ancak nereye attığını bulamıyorum
yönlendirebilir misiniz?

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Exporer da Tools > Internet Options > menüsü altında "Advanced" tabında "Browsing" bölümünde bulunan "Show friendly HTTP error messages" seçeneğini işaretleyip tekrar denersen hatayı gösterecektir.

BLooD_NiGhT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı hata

Exporer da Tools > Internet Options > menüsü altında "Advanced" tabında "Browsing" bölümünde bulunan "Show friendly HTTP error messages" seçeneğini işaretleyip tekrar denersen hatayı gösterecektir.

bende aynı problemi yaşıyorum bu dediginizi yaptım fakat işe yaramadı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5