İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet abonelerinin beklediği haber

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Türk Telekom, 2010 yılı başında sabit hatsız internet aboneliği için hazırlıklara başladı...

Telekom Müdürü Sakin Çetintürk, itirazların ardından sabit hat olmaksızın internet dağıtımı yapmak için çalışma başlatıldığını açıkladı.

Bugün'deki habre göre, zamanı kesin olmamakla beraber projeler ürettiklerini kaydeden Çetintürk, amaçlarının müşteri memnuniyeti olduğunu söyledi.

İnternet abonesi olmak isteyenlerin sabit hat ücreti yüzünden vazgeçebildiğini vurgulayan Çetintürk, "Genel müdürlüğümüz, bu konuda oldukça hassas. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda, telefon hattı açmadan internet dağıtmak için çalışmalara başladı. GSM şirketlerinin de dağıttığı 3G internet döneminin ardından teknoloji hızla ilerliyor. Kablo sayesinde ADSL dediğimiz internet daha hızlı ve güvenli." dedi.

Uygulamadan ilk faydalanacak illerden birinin Çanakkale olacağını hatırlatan Sakin Çetintürk, sadece para kazanma döneminin geride kaldığını, kurum olarak hizmet odaklı bir anlayışla müşterilerinin karşısına çıktıklarını sözlerine ekledi. (Sabah)

Buraya da İnternet abonelerinin beklediği bu haberi kopyaladım :)

O

Orion

Misafir
ohh çok güzel bi haber inş. sözlerinde dururlar. hemen hattımı iptal ettirmeyi düşünüyorum

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
kapatıran çok olur buna eminim :)

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ceplerden sontra ev telefonu kullanan kalmadı.
Herkes kapattırır bence. Zaten cep varken gerekte yok.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben anlamadım. Ne olacak şimdi yani? Ben ADSL için ayrı sabit hat almadım ki. Ev telefonumun üzerine geliyor ADSL sinyali?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Anlaşılmıycak bişi yok. Sen zaten ev hattı kullanyormuşsun. Ancak ben 98 de evimi taşırken ev telini iptal ettirdim ve kullanmıyordum. 2002-2003 gibi adsl gelince internet olması için mecbur birde telefon hattı verdiler bana. Bende o yıldan bu zamana kullanmadıgım telefon için sabit ücret ödüyorum. Kaldı ki birde arada unutuyorum 1-2 lira faizinide alıyorlar.Konu budur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5