İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet bağlantısı hakkında?

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Telefon hattı bağlatmadan internet sağlayıcısından hizmet almak istiyorum. Bu konuda önerisi olan var mı? Hangi firma tercih edilmeli?

5DEL1

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Her ne kadar başka fimalardan alsanda tellcom, borusan gibi hepsi sonuçta TT'un alt yapısını kullanıyor. Yalın Adsl mevcut fakat hatlı adslye göre fiyat olarak yanlış hatırlamıyorsam 3-5 tl daha fazla

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Superonline fiber ( tabi oralara geldiyse ) TTnet hayatta önermem kampanya ile pc almasam dakika durmam Tttnette süperonnline kendi altyapısını kullanıyor. Zaten 90 lı dönemlerde ilk internet türkiyede superonlinenin olması lazım cd şeklinde.

emmrecan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiber gelmedi bizim orlara. Ama gelsede bi 10 sene kullanamayacağım kesin. Cep yakar çok

S

Swat

Misafir
Superonline fiber ( tabi oralara geldiyse ) TTnet hayatta önermem kampanya ile pc almasam dakika durmam Tttnette süperonnline kendi altyapısını kullanıyor. Zaten 90 lı dönemlerde ilk internet türkiyede superonlinenin olması lazım cd şeklinde.

Fiber olmayan yerlerde Ttnet talimiz :)

5DEL1

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3

Kaç Noktada kendi alt yapısını kullanıyor? Bir elin parmaklarını geçmez.

TTNET'i savunduğumdan yada diğer firmaları kötülediğimden değil şuan 3 firmaylada çalışıyorum (TT, Tellcom, Borusan) ve gerçek olan birşeyden bahsediyorum. Daha nice seneler TT'a Gebeyiz malesef halimiz :elcik

seckin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiber cep yakıyor derken? ttnette 1mb sınırsız 45 tl ödüyordum süperonline fiber sınırsız 10 mb 49 tl ödüyorum.arşiv tutkunlarına fiber iyidir.

ek olarak: superonline'da telefon hattı şart değil.ttnet ben ayrılmadan önce telefon hattı olmaksızın kullanılmıyordu.şimdi nasıl bilmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5