İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet Exlorer ve Mozilla Firefox

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternet ex. ve mozilla için internet seçeneklerinden belirli bir siteyi anasayfa olarak giriyoruz. Burada ayarlama yapıyoruz ama herkes burayı bildiği için değiştiriyorlar. Bundan başka bu işi yapmanın başka bir yolu yok mu? Farklı bir yol ve yöntem var mı? Yardım eden arkadaşlara teşekkur ederim.

T

trgy

Misafir
regedit üzerinden yapabilirsin, o zaman değiştiremezler ya da burada yine .hta dosyası ortaya çıkıyor. Gerçi hta dosyaları da reg kayıtları ile oynama yapıyor. Kısacası anasayfayı kilitlemek diye arama yaparsan bulursun.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Başlat-çalıştır-regedit yaz ardından ctrl+f ile start diye arama yap şuan varsayılan adres neresiyle üzerine çift tıkla yeni belirliyeceğin adresi yaz.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Söyledikleriniz denedim oralardan değişiyor. Ama daha sonra internet sayfasından internet seçeneklerinden veya sağ tuş özellikler deyince değiştirilebiliyor. İnternette araştırdım genelde hep kilitlenen sayfayı açmak için ama kilitlemenin nasıl yapılıdığı konusunda bir şey yazan olmamış.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Söyledikleriniz denedim oralardan değişiyor. Ama daha sonra internet sayfasından internet seçeneklerinden veya sağ tuş özellikler deyince değiştirilebiliyor. İnternette araştırdım genelde hep kilitlenen sayfayı açmak için ama kilitlemenin nasıl yapılıdığı konusunda bir şey yazan olmamış.

crakxy siz sitenize giren insanların giriş sayfasını kilitlemek mi istiyorsunuz? Yoksa ben mi yanlış anladım?

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crakxy siz sitenize giren insanların giriş sayfasını kilitlemek mi istiyorsunuz? Yoksa ben mi yanlış anladım?

Hayır siteme girenlerin değil. Normal bir bilgisayarın tarayıcısını belirli bir siteye ayarlamak istiyorum. Mozilla veya exlorer tıkayınca iyi.net çıkacak. Bunuda değiştirmek basit olmayacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5