İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internet Explorer 5.5,6,7,8 'de test etmek

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Her tasarımcının masaüstünde bulundurması gereken bir program...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bence hep son sürüme göre düzenlenmeli ama bizim ülkemizin %90 ı lisansız ürün kullandığı için ie yi yükseltemiyorlar :) yoksa bazı yabancı site karmaşık gözüküyor ie 6 ve daha eski sürümlerinde heralde onlarda diyodur kursun indirsin.

Geri kafalı muhabbeti vardır bir aralar çok ta popülerdi Anne sen ne anlarsın baba sen ne anlarsın hepiniz geri kafalısınız yenilikçi değilsiniz vs. bu internet ortamında daha vahim hemde bilgisayarlarda. adam half-life oynar yıllardır dersin multi player oyunlar var ben anlamam onlardan ie 6 kullanır dersin ie 8 i yükle ben buna alıştım der winzip kullanır dersin winrar ı yükle ben onu sevmem vista yı kur öğren dersin adam der xp çok mükemmel vista bir işe yaramıyor halbuki bunu diyen adam daha önce 98 mükemmel xp bir işe yaramıyor demiştir.

Bunun için yeni bir konu açayım güzel bir nokta oldu :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5