İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internet Explorer 8 RC1

Internet Explorer 8 tarayıcı savaşında başarılı bir grafik çizebilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    8

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaz aylarında Beta 2 sürümüyle halka açılan Internet Explorer 8 nihai sürüme bir adım daha yaklaştı. Microsoft, yeni nesil web tarayıcısının Release Candidate 1 sürümünü indirmeye sundu.

Aşağıdaki linkleri kullanarak direk Microsoft üzerinden indirmeye başlayabilirsiniz.

Windows Vista 32-bit Türkçe
Windows Vista 64-bit İngilizce
Windows XP Türkçe

Tartışalım: Internet Explorer 8 tarayıcı savaşında başarılı bir grafik çizebilir mi?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konu için teşekkürler , IE 8-i henüz denemedim ben. IE 7 aşırı kastığı için firefox-a geçiş yapmıştım.

Test eden arkadaşlar yazarsa bizimde fikrimiz olur.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IE8'yi ilk çıktığı gün indirmiş ve denemiştim. Gayet güzel özelliklerde getirmiş fakat bazı sitelerde görüntülenme sorunu yaşanmış. Bazı kodlarla gideriliyor sanırsam ama bu sorun bu versiyonda giderildi mi bilmiyorum. Deneyeceğim :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
İe 8 beta 1 ve 2yi denemiştim. Beta 2 iyiydi. Rcnin portablesini bekliycem heralde.

LordSebo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar hiç indirmeyin çoğu sitede kaymalar oluyor.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Benim blogumda dahil chip sdn gibi bazı büyük siteler ie8e göre kodlandıkları için ie8e hazırlar ama çoğu site ie6 ve ie7ye göre kodlanmış. İe7 beta dönemindeykende siteler bozuk görünüyodu. İe7 final çıkınca siteler sorunsuz görünmeye başladı. İe8dede betada aynı durum var. Final sürümü çıkınca her siteyi düzgün görüntülemiş olacaktır..

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla umarım Internet Explorer 8 sorunsuz işler ve bizede hiç yoktan yere uğraş çıkarmaz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5