İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internet Explorer bir sorun

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Internet Explorer daki bu sorun nedir ya bir sayfadanmı bulaştı yoksa başka bişi bilemiyorum Internet Explorer da sayfaların kaynaklarını göremiyorum ve bir sitede gzerken bir resim kaydetmek istediğimde Internet Explorer da resim uzantısı ne olursa adsız bmp olarak keydediyor çözüm varmıdır buna nedir nasıl düzeltirim

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
isterseniz ie cache yi temizleyin , ccleaner diye free bir program var tavsiye ederim..

temizleme ve bug işlerini çok güzel hallediyor, +olarakta windows için gelişmiş program kaldırma seçenekleride var..

temizledikten sonra restart yapıp kontrol edebilirsiniz..

ayrıca solucan ve diğer truva atları aratması+temizlenmesinide yapmanızı öneririm.(ad-aware)

kolay gelsin..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
isterseniz ie cache yi temizleyin , ccleaner diye free bir program var tavsiye ederim..

temizleme ve bug işlerini çok güzel hallediyor, +olarakta windows için gelişmiş program kaldırma seçenekleride var..

temizledikten sonra restart yapıp kontrol edebilirsiniz..

ayrıca solucan ve diğer truva atları aratması+temizlenmesinide yapmanızı öneririm.(ad-aware)

kolay gelsin..

tşk. ccleaner işimi gördü

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5