İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet Sitesi Bölümü

bjkkenan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adszytd.jpg

Arkadaşlar üstteki resimde gözüktüğü gibi misafir üyeler konulara cevap yazdığı zaman e-mail ve internet adresi isteyen bölüm çıkıyor.oysa bende aşağıdaki resimde bu iki bölümde çıkmıyor bu iki bölümün çıkması için ne yapmam gerekiyor ?

adsz55.jpg

Raqe

1
İyinet Üyesi
Reaction score
8
üstteki sistem vbulletin değil sanıyorum farklı bir sisteme benziyor ama yinede söylemekte yarar var vbulletinde bunu yapabilmen için showthread_reply istediğin değişiklikleri yapman gerekiyor ki buda zordur herhalde hiç denemedim

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Ondan ziyade bunu misafirler için istiyorsunuz sanırım... Üyeler için uygun ama misafirler için sanmıyorum thread fields eklentisi ile üyelere o imkan var ama misafirleri bilmiyorum.

bjkkenan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bunu sadece misafir üyeler için istiyorum

Raqe

1
İyinet Üyesi
Reaction score
8
şu ana kadar hiç bi vbulletin sistemi içeren forumda dediğiniz gibi bir şey ile karşılaşmadım eğer çözüm bulamazsanız kodlatılabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5