İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internet TV projesi için Beyin Fırtınası

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla boş duranı ne allah seviyor nede biz :) biz yazaktan sıkılmıyoruz umarım kullananlarda sıkılmazlar

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sabah sabah Alişan dinlemek zorunda kaldım. Kanalı değiştiresim geldi ama beceremedim :D

Archer34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok zor işe benziyor aslında düşünsene hergün farklı birşeyler yayınlaman lazım insanları sıkmamak için birde reklam olarak websitesi reklamlarımı yapıcaksın :D ?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında iki yerden vurmayı düşünüyorum hem web sitesinin üstüne reklam alarak hemde yayının içine reklm alarak
yani web sitesi reklamını site üstünde yayınlarım içindede bi araba firması reklamı
Neden olmasın :D

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VJ kısmı bitti
playlist kısmına başladım DB den tüm listeleri alıp kendine playlist oluşturup daha sonra istedigi an onları çalabiğlecek duruma getiriyorum sistemi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5