İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet yasağına dava açılıyor..

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
merhaba gamend , yanlış anladın , ben o cümleyi spamın özü açısından kullandım....

seni kastetmemiştim yani..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Benim için ukte kalması gibi birşey olmaz, ne megolamanlığım vardır ne de popüler olmayı severim. Ben kendimce gereken zamanda tepkimi gösteririm, bu tepki başkalarının menfaati söz konusu olduğunda da geçerlidir, sadece kendimi düşünen biri hiç olmadım. Hayatta içimde ukte kalan tek konu ise; öss de aynı puanla girildiği halde fizik bölümünü seçmeyip de kimyayı (son sınıftan ayrılıp, bitirmediğim için) seçtim konusudur.

Yoksaki senin veya bir başkasının yaptığı projeler çok fazla da umurumda olmaz. Kişiyi sevmesem bile iyi iş yapan adamın hakkını her zaman veririm, "Yiğidi öldür hakkını yeme" sözünü severim.

Zaman zaman geçmişte şu moralimi bozmuştur, birşeyler yapacağını söylersin, ortada sen bahsedene kadar ki yakın zaman içerisinde (3 ay) kimse bahsetmemiştir. Sen birşeyden bahsedersin, ertesi sabah birileri daha aynısından bahseder. Bir de www.iyiwebtr.com nin daha fazla webmasterlar tarafından destek görmesini isterdim, onlar bize destek verdiğinde bizde onlara destek verebiliriz. Bu olmadığı için bizde proje son halini aldıktan sonra parasıyla reklam yaptırma yolunu seçeceğiz.

Projesine güvenen, yapabilme kabiliyeti olan, doğru yaptığını düşünen insan nihayetinde biraz ara versede projesine devam eder. Bahsi geçen projeye forum.iyinet den de birkaç kişinin katılımı ile yakın zamanda başlandığı gibi. (6-7 ay aradan sonra)

Kısacası senin veya birbaşkasının yaptığı veya yapacağı güzel şeyleri kıskanma gibi bir huyum yok, bu yaştan sonrada huylarım değişmez.

Bence Caesar'ın dediği gibi bir cümle çok daha hoş olurdu senin için, tabiki kimseye konuşma dersi verecek değilim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
insanlar her zaman olduğu gibi doğruları kendi bulmak zorunda...deneyerek yanılarak öğrenecekler. Ancak işi sapıtma bouyutuna getirmeden tüm bunları uygulamak tabiki aile kültürü ile alakalı. Sen çocuğa küçük yaşta cinsel bilgi verme, üstüne o ayıp bu günah bu bilmem ne sonra o adam olsun, yaşı 25 olsun ve sağa sola saldırınca bu kime benzedi de!...Herşey aile tutumundan kaynaklanıyor, interneti yasaklamak çocuğu sokağa çıkmasına izin vermemekle aynı oldu artık. 10-15 yaşında bir çocuk mutlaka oyun oynayacak ama bazı yönlerede onları bizim iteklememiz gerekiyor...
Bende 9-10 yaşlarında commodore64 le tanıştım...allaha şükür o zamandan bu zamana kadarda bilgisayarsız kalmadım. Ve çok iyi hatırlıyorum ki com.64 te koala painter adında bir programla pixel pixel uğraşarak araba, ağaç vs. çiziyodum...Şimdi ise art director um...sanırım bunuda o günlere borçluyum, ama beni o zamanlar ailem yöneltti böyle şeylere...Ben ne anlarım koala painter dan...Babam getirmişti bir gün kurdu bişiler çizdi, özendirdi, bende bu güne geldim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5