İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternete bağlanın kazanın...

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternete bağlandığınız için para ödemesinde bulunan Gomez hakkında ayrıntılı açıklamayı siteme nihayet girdim!... Şu sıralar tembelliğim hat safhaya ulaşmış durumda ne yazık ki..

Bu arada ibrahim... Benden daha tembel çıkıp şu yarışmalar hakkındaki yazını yayınlamadın ya alacağın olsun :(

Bahsi geçen şirket, internete bağlandığınız için günde minimum. 10 cent ödemekte. Aylık maksimum 45$ ödeme yapmakta ve üye olup programı kurduktan sonra, reklam penceresi izlemek, bilgisayarın başında burmak, oraya buraya tıklamak zorunda değilsiniz :)
Ayrıntılar http://www.sanalkazanc.com/contents.php?id=17 adresinde...

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayhan sitendeki bu konu hakkındaki yazıyı okudum ve program kafama yattı.Kayıt olucam ancak takıldığım bikonu var ben net cafede çalışıyorum sormak istediğim programı tüm makinalara kurup sadece bi hesap açıcam ve her makinadan aynı anda bu hesabı kullanabilirmiyim.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet her makineye ayrı bir isim vermen gerekecek. Ama aynı kullanıcı adı altında makinelere programı kurcaksın. Ama belirttiğim gibi ayda en fazla 45 $ kazanabileceksin :)

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
ben gençken(şimdi sanki çok yaşlıyız da) bu tip spedia tarzı programlarla uğraşmıştım... ama sanki zormuş gibi geliyo... haksız mıyım? eline para geçen var mı böyle programlardan... meraktan soruyorum... :) bunlarla uğraşmak için vakit artı sabır lazım... :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
gomezin spedia tarzı programlarla hiç bir benzerliği yok. piyasa araştırmasına yönelik çalışıyolar. sadece site performansını değil insanların nelere ilgi gösterdiğini tespit edip firmalara bunu satıp sonuçlara yönelmesini de sağlıyorlar. ve ödeme yapıyorlar...

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
program güzel hoşda programda anlamadığım bi şey varben programı kurdum 4 tane makinaya. 2tanesinde benim elle açmam gerekiyo diğer 2sinde ise makina açılır açılmaz kendi işlemeye başlıyo. makinada başlangıçta açılıyo ama bişey işlemiyo ancak ben elle açtığım zaman işlemeye başlıyo diğerlerinde ise hiç açmama kurcalamama gerek yok bi türlü çözemedim.
Şimdi net cafe de çalıştığım için adamlar paso makinaları resetliyo her seferinde git aç falan olmuyo ama diğer si nme güğzel resetlensede açılınca kendi devam ediyo.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ben böyle bir sorun yaşamadım :(
Ben de otomatik olarak açılıyor :)

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende dediğim gibi 2 makinada sorunsuz ama diğer 2 si açılmıyo illa ben elle açcam kaldırdım tekrar kurdum geneaynışekilde diğer 2sine nasıl kurduysam diğerlerine öyl ekurdum ama yok illa elle açmam gerekiyo ben bi yerd yannış yapıyorum yoksa makinadan mı anlamadım

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günde minimum 4 saat açık kaldığında min. 10 cent kazanmaktasın. Ama 8 saat veya 10 saat açık kalsada bu değişmemekte. Dolayısı ile günde tek makine ile 10 cent! Bu rakam 15 cente ulaşabilmekte.

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eee ben günde 4 makinayla min 4saat çalıştırıyorum benim genede günlük 10-12 cent in üstüne çıkmıyo bu niye böle. 4 ünde de makina isimleri farklı ama hesap aynı bu niyeböle ?bu arada o saman 4 saat i doldurduktan sonra kapatsak biproblem olmas herhalde ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5