İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

internethaber.com adamı çıldırttırıyor!

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.internethaber.com 'da telif hakların yanında hemen şu kelimler yazılı:

Bu site en iyi Mozilla Firefox ile gezilir.

Bende genel olarak zaten firefox kullanıyorum epey zaman sorun yoktu ama bir kaç gündür siteyi gezerken o sağda daima kayan banner birden bire sayfanın tam ortasında kayıp duruyor ve haber metinlerini okuyamıyorum ve son derece gıcık oluyorum! (internet explorerde normal)
bu sadece bende olan bi olay mı yoksa sizlerde mı bunlarla uğraşıyorsunuz?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adam yıllardır kullandıkalrı internet explore unuttular bir andaa...

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakkaten aynı şey bende de oluyor. Bunlara bir mail yazmalı bu konu hakkında.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Neden firefox kullaniyorsunuzki? ie den ne üstünlügü var yoksa sadece ie ye giciklik olsun diyemi,yanlis anlamayin ben hic kullanmadim,kullanmayida düsünmem:D

O

OLTA

Misafir
Bedavalar-Net' Alıntı:
Neden firefox kullaniyorsunuzki? ie den ne üstünlügü var yoksa sadece ie ye giciklik olsun diyemi,yanlis anlamayin ben hic kullanmadim,kullanmayida düsünmem:D

tabbed borwsing & extensions

en basitinden bir örnek vereyim...
flash belleğime portable firefox kurdum...
evdeki bilgisayarda var
ftp sunucum üstünde otomatik olarak kasmadan sync edebiliyorum.. böylece bir yerde yerimlerine eklediğim sayfayı diğer yerde aramıyorum...

ve daha bir çok neden....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5