İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

internethaber.com

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bildiğiniz ve gözlemlediğiniz üzere ben internethaber.com sitesine fena halde taktım, tek bildikleri asker ve polise bir şekilde giydirme yapmaya çalışmak, habercilikle alakaları yok kendi kurdukları teşkilatlarla kendilerine ödül vermekten başka birşey yapmıyorlar.
Bünyelerindeki yazarlar terörü destekleyici yazılar yazıp o yazıları beğenen sempatizanların yorumlarınıda büyük zevkle yayınlıyorlar, "paparazzi" kültüründe yetişmiş yazarlarıysa şımarıklıklarıyla site yorumcularına sürekli laf giydiriyorlar.
Sizce bu sitenin popüleritesinin düşürülmesi ve insanların bu siteye girmemeleri için neler yapabiliriz?
İçimizde basın sektöründe çalışanlarımı desteklemeliyiz, nasıl bir politika izlenebilir, hali hazırda yaptığım birşey var iş yerimde ve müşterilerimde bu siteye girmemelerini istiyorum ve yasaklıyoruz genelde bu siteyi, sizin fikirleriniz nelerdir?

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu tarz şeyleri yapan birçok site oldu.bir süre engellendi ama sonra yine devam ettiler bu hareketlere.bu işin uyarısı botnetle olur başkada olmaz.ama dmoz olayını bilenler varsa bunlarda aynı şekilde devam ederler.sonuçta site kapanmadıktan sonra devam edeceklerdir buna.

adamlar hakarette etmiyorlar.bu yüzden mahkeme kararıyla kapatılamazda.

etrafa girmeyin desek reklamın iyisi kötüsü olmaz olayı olacak.Bu sefer birçok kişi sövmeye girecek.buda onların işine gelecek.

yapılacak tek şey botnet.başka birşey aklıma gelmiyor.15 gün ulaşılamazsa biterler.

şuan bu başlığı okuyanlar bile girmese bile o siteye girip ne yazıyorlarmış diye bakacaklar.buda onlara ziyaretçi demek.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
birde reklamları hangi ajansdan alıyorlarsa bu siteyle irtibatlarını kesmelerini sağlayabiliriz.sonuçta firmalarının kötü bir imaja maruz kalmalarını istemez. birde bu site imd üyesiymiş.internet medya derneğiydi sanırım.bu derneğede baskı kurulabilir çıkarmaları için.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Botnet vs. taraftarı değilim, bunlar doğru şeyler değil. Ama onların yaptıklarınında yanlarına kar olarak kalmasını istemiyorum, en azından biz biliyoruz yaptıklarınızı diyebileceğimiz birşeyler olmalı.
Örneğin hangi terör sitelerinde yazılarının referans olduğunu gösterecek bir site yapsak, onun reklamlarınıda reklam ajansı aracılığıyla onların sitesinde yayınlasak güzel bir kapak olur :p

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Botnet vs. taraftarı değilim, bunlar doğru şeyler değil. Ama onların yaptıklarınında yanlarına kar olarak kalmasını istemiyorum, en azından biz biliyoruz yaptıklarınızı diyebileceğimiz birşeyler olmalı.
Örneğin hangi terör sitelerinde yazılarının referans olduğunu gösterecek bir site yapsak, onun reklamlarınıda reklam ajansı aracılığıyla onların sitesinde yayınlasak güzel bir kapak olur :p

ibneyiz.biz adresi var.meşhur bir site.o siteye email atabilir bir şekilde sitelerinde terörü fişleyen yanlı haber sitelerinede bir bölüm yapmalarını isteyebilirsin.muhtemelen gerçekleştireceklerdir.buda senin istediğin gibi bu konudaki popüler bir tepki olmuş olacak.böylece birçok sıkıntıda düzelir.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
birde reklamları hangi ajansdan alıyorlarsa bu siteyle irtibatlarını kesmelerini sağlayabiliriz.sonuçta firmalarının kötü bir imaja maruz kalmalarını istemez. birde bu site imd üyesiymiş.internet medya derneğiydi sanırım.bu derneğede baskı kurulabilir çıkarmaları için.

bildiğim ve hatırladğım kadarıyla imd nin kurucusu ile internethaberin kurucu aynı kişi veya kişiler.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet haberin sahibi müstahdemdi (bildiğimiz hizmetli). sanırım ondan yadigar kaldı. fazla büyütmeyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi