İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternette çiftlik kurup mazot ve gübre istediler

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Farmwille'deki çiftliği için Tarım Müdürlüğü'nden gübre ve mazot isteyen Kuşadalı kafadarlar ne yanıt aldı?
11 Ocak 2010 Pazartesi, 16:07

Kuşadası'nda iki kafadar önce Facebook internet sitesinde Farm Town, Farm Wille gibi sanal çiftlik oyunlarında çiftlik sahibi oldu, sonra İlçe Tarım Müdürlüğü'ne başvurarak gübre ve mazot desteği istedi.

Önceki gün İlçe Tarım Müdürlüğü'ne gelen 15-16 yaşlarındaki iki çocuk, gazete ve televizyonlarda çiftçilere destek verildiğini duyduklarını belirterek, "İnternetteki çiftliğimiz için mazot ve gübre desteği alabilmemiz için ne yapmamız gerekiyor? Çiftliğimize nasıl destek alırız?" diye sordu. Çocukların isteği karşısında şaşıran görevliler durumu İlçe Tarım Müdürü Hasan Göçmen'e aktardı. İki çocuğu ciddiyetle dinlediğini söyleyen Müdür Göçmen "Çocuklara böyle bir desteğin söz konusu olmadığını, ancak ayda bir müdürlüğe gelmeleri halinde çikolata desteği vereceğimi söyledim." dedi.

Göçmen, sanal ortamda çiftçilik yapmaya çalışanlarla diyalog kurarak gerçek çiftçiliğin nasıl yapıldığını anlatmak gerektiğini belirterek, "Gelecekte bilinçli çiftçilerin yetiştirilmesi için doğrudan ilişki kurulması önem taşır. Bu çerçevede çocuklarla tarım ve hayvancılık konularında sohbet etmenin çok iyi bir tarımsal yayım şekli olduğunu düşünerek onları davet ettim. Bir ay sonra gelip gelmeyeceklerini bilmiyorum." şeklinde konuştu.

elin çocukları 15-16 yaşlarında 2-3 dil konuşur. küçük çaplı robot yapar bizim gerizekasızlar sanal aleme destek arıyorlar.

gerizekalı diye hakaret etmek isterdim ama gerizekalılara hakaret etmiş olurum zira gerizekalılarda da anlaşıldığı üzere zeka var ama geri. bunlarda hiç yok

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Haha :D
Garip tabi..Ama olsun yaa yaşı 25 üstü olup hala bir baltaya sap olamayan binlerce adam var :D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Keşke bu oyunu oynayanlar sadece 15, 16 yaşındaki çocuklar olsa. Facebook ne yazıkki bu farm mesajlarından geçilmiyor. Tiksindirici bir yer olmaya başladı. Bi engelde facebook a atsalar üzülmem şahsen.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yanlışlıkla böcek yutup üstüne kurtulmak için tarım ilacı içip ölen adam kadar akılları olsa.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yani çocukları geri zekalı yaptınızda bunun ciddi olabileceğini ben sanmıyorum, çocuklar gır gır olsun diye böyle birşey yapmıştır. Turkcell' in abuk gençken yapılacak şeyler kampanyaları gibi. O kadar da gerçek dünyadan kopmamıştır gençlerimiz, evet kötüye gidiyor gençlik ama salakta değiller yahu.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Yani çocukları geri zekalı yaptınızda bunun ciddi olabileceğini ben sanmıyorum, çocuklar gır gır olsun diye böyle birşey yapmıştır. Turkcell' in abuk gençken yapılacak şeyler kampanyaları gibi. O kadar da gerçek dünyadan kopmamıştır gençlerimiz, evet kötüye gidiyor gençlik ama salakta değiller yahu.

olurmu osahin ne geri zekalılar var bir bilsen :D

Geri zekalı olma nedenide liseye kadar okuyup hiç bir şey öğrenmemiş olmasından kaynaklanıyor. Düşün artık zeka seviyesi lise bitirip üniversite okumaklada ölçülemeyecek.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
şu facebook gerçekten kapatılsın ya iğrenmeye başladım artık

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Gır gır olsun diye yapılabilecek bişey değil harbiden zekasız bu insanlar ya :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
müdürün cevabı güzelmiş ayda bir çikolata desteği :)

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kaynak Cihan'dır. müdürün yerinde olsam ayda bir falaka desteği veririm :D veya o tezekleri avuç avuç yediririm :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5